Zamknij
REKLAMA

Rybno: Rodzinny Dzień Dziecka 2022 - czeka moc atrakcji

08:30, 20.05.2022 | UG Rybno
REKLAMA

Rodzinny Dzień Dziecka odbędzie się w Rybnie w niedzielę, 29 maja. Urząd Gminy zaplanował dla swoich najmłodszych mieszkańców moc atrakcji i niespodzianek. Aby wydarzenie to było niezapomniane i nikt nie opuścił stadionu gminnego  do współpracy zaproszono Szkołę Podstawową z Oddziałami Przedszkolnymi, Gminną Bibliotekę Publiczną oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Wszystkie te instytucje przygotowały bardzo bogaty plan na wspólne rodzinne świętowanie.

 

W ramach Gminnego - Rodzinnego Dnia Dziecka, który odbędzie się na terenie stadionu gminnego przy ul. Wyszogrodzkiej 10 w godzinach 15.00-20.00 przewidziano takie atrakcje jak: przedstawienie „Kopciuszek na wesoło” w wykonaniu nauczycieli szkoły z Rybna, zajęcia dogoterapii, malowanie buziek, bańki mydlane. Będą też dmuchańce, tatuaże, kolorowe warkoczyki, balony czy animacje dla dzieci. Nie zabraknie zabaw rekreacyjno-sportowych typowo rodzinnych z nagrodami dla najlepszych. Organizatorzy zadbali też o grilla, ciasto, które zostanie przygotowane przez rodziców, darmowe słodycze dla najmłodszych czy pokaz sprzętu strażackiego oraz pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Nie zabraknie zabawy tanecznej dla wszystkich.

Organizatorzy zamówili już pogodę, ma być słonecznie i ciepło. Zadbali też o to, by najmłodsi mieszkańcy gminy Rybno nie nudzili się nawet przez chwilę.

Chcemy by Dzień Dziecka był okazją do integracji naszego lokalnego społeczeństwa, ale też, by sprawił, że będzie to święto rodzinne, gdzie dzieci z rodzicami i dziadkami będą mogli spędzić czas na wspólnej zabawie aktywnie i rekreacyjnie

– podkreśla Damian Jaworski, wójt gminy Rybno.

(UG Rybno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%