Zamknij
REKLAMA

30. Finał WOŚP w Młodzieszynie

11:19, 26.01.2022 | UG Młodzieszyn
REKLAMA

Przed Nami jubileuszowy 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To wyjątkowe wydarzenie raz do roku zmienia polskie ulice w niezliczone miejsca spotkań tych, którzy chcą pomagać innym. Towarzysząca zbiórkom radość, energia i entuzjazm budzą w ludziach chęć wspólnego działania.

Tego dnia każdy ma okazję wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jak wiadomo, nasza gmina aktywnie włącza się w organizację finału w naszej okolicy.

Podczas jubileuszowej 30 edycji zbiórki zbieramy dla okulistyki dziecięcej - dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku dzieci.

30.Finał WOŚP w Gminie Młodzieszyn odbędzie się w podobnej formie do roku ubiegłego - czyli online. Licytacje prowadzone będą przez naszą stronę internetową telefonicznie. Dołożymy wszelkich starań aby przebiegły one szybko i sprawnie.


Zostaliśmy także szczęśliwymi posiadaczami puszki WOŚP. Puszka znajduje się w sekretariacie Urzędu Gminy Młodzieszyn. Każdy z Państwa będzie mógł wesprzeć tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poprzez wrzucenie „symbolicznej złotówki". Zebraną kwotę przekażemy na rzecz fundacji tuż po finale, który odbędzie się 30 stycznia 2022 roku.

Prosimy wszystkich, którzy chcieliby włączyć się do akcji o podarowanie gadżetów z przeznaczeniem na licytacje online.

Aby wylicytować przedmiot wystarczy zadzwonić do nas w dniach zbiórki pod numer tel. 46 864 17 63 lub 46 864 17 50.

 

Licytacje przekazanych przez Was "fantów":

- czwartek 27 stycznia 2022 r. w godzinach 8:00-16:00

- piątek 28 stycznia 2022 r. w godzinach 8:00-16:00

- niedziela 30 stycznia FINAŁ licytacje od godz. 14:30 do 21:00.

Wkrótce udostępnimy pełną listę gadżetów.

Wylicytowany przedmiot będzie czekał do odbioru w Urzędzie Gminy Młodzieszyn od poniedziałku 31 stycznia do 4 lutego 2022 r.
Wpłat będą Państwo dokonywać poprzez wrzucenie danej kwoty za wylicytowany przedmiot do naszej WOŚP-owej puszki.

Tegoroczny Finał WOŚP jest wyjątkowy, mamy nadzieję, że forma w jakiej go przygotowaliśmy pozwoli sprostać Państwa oczekiwaniom.

Dziękujemy darczyńcom, którzy już przekazali gadżety na licytację! Jeśli ktoś z Was chciałby przekazać coś od siebie na naszą licytację, zachęcamy do kontaktu!

Więcej szczegółów wkrótce na naszej stronie oraz na facebooku. Obserwujcie nas na bieżąco i udostępniajcie dalej!

 

(UG Młodzieszyn)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%