Zamknij
REKLAMA

Przebudowa drogi w Andrzejowie Duranowskim możliwa po odkorkowaniu miasta

15:46, 24.11.2021 | MF
Skomentuj
REKLAMA

Z tą inwestycją gmina Sochaczew czekała na zakończenie remontu 15. Sierpnia i Boryszewskiej, by całkowicie nie zakorkować miasta. Lada dzień ruszy przebudowa drogi w Andrzejowie Duranowskim, w stronę mostu.

By nie zakorkować całkowicie Boryszewa, a i dróg gminnych, samorząd gminy Sochaczew wstrzymał się z remontem drogi w Andrzejowie Duranowskim. O gotowości do rozpoczęcia inwestycji poinformował radnych na ostatniej sesji wójt Mirosław Orliński.

- W najbliższym czasie chcemy przebudować drogę w Andrzejowie Duranowskim, w stronę mostu. Wykonawcą inwestycji będzie firma Rydmar. Czekaliśmy z tym zadaniem dopóki nie zakończą się remonty dróg w Boryszewie, przede wszystkim 15. Sierpnia, ale i na drogach gminy naszej i Nowej Suchej. Chodziło nam o to, by nie zakorkować tych okolic całkowicie i aby ten nasz mostek na Pisi, który mimo wszystko dobrze nam służy, troszkę pomógł kierowcom w tej sytuacji. Teraz możemy rozpocząć pracę.

Warto dodać, że w ostatnim czasie gmina zakończyła przebudowę drogi w Altance, na finiszu są też prace na drodze w Wyczółkach, a wkrótce rozpoczną się prace na drodze w Mokasie.

(MF)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%