Zamknij
REKLAMA

Marek Fergiński o kwarantannach w szkołach: sytuacja jest dynamiczna

15:13, 23.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Zastępca burmistrza Marek Fergiński przyznaje, że kwarantanna i wymuszone przez nią zdalne nauczanie dotyczy wszystkich sochaczewskich podstawówek. Sytuacja jest na tyle dynamiczna, że w zasadzie nie ma dnia, aby ratusz, jako oddział prowadzący, nie podejmował decyzji odnośnie kolejnych klas.

Podczas ostatniej sesji rady miasta Sochaczew, na pytanie o pandemiczną sytuację w miejskich placówkach oświatowych, jakie zadała radna Jolanta Kulpa – Szczepaniak, zastępca burmistrza Marek Fergiński przyznał, że kwarantanna dotyka wielu klas we wszystkich prowadzonych przez ratusz szkołach:

- Niestety, ten rok szkolny rozpoczął się przy wykorzystaniu technik nauczania zdalnego. Wiele oddziałów i dotyczy to wszystkich naszych szkół podstawowych było lub jest w kwarantannie. W związku z tym wyrażaliśmy niejednokrotnie zgodę na tak zwane nauczanie hybrydowe, co oznacza, że część uczniów prowadzi naukę zdalną, a część stacjonarną. Ta skala w poszczególnych placówkach się zmienia, ale w zasadzie codziennie, zgodnie z opiniami Państwowego Powiatowego Inspektora  Sanitarno -Epidemiologicznego w Sochaczewie, wyrażamy zgodę na czasowe ograniczenie stacjonarnej działalności szkół. Sytuacja jest bardzo dynamiczna.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

janjan

8 1

ale bełkot tego polo-grajka 16:40, 23.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PoloPolo

6 3

Bardzo ambitny komentarz. 19:02, 23.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SochaczewianinSochaczewianin

0 0

On się nadaje do pchania wózka w markecie..pajac jak i cala rządząca świta w Sochaczewie... 17:55, 24.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%