Zamknij
REKLAMA

Antoś z Kozłowa Biskupiego prosi o fanty na kiermasz

14:45, 23.11.2021 | JL
Skomentuj
REKLAMA

Los małego Antosia z gminy Nowa Sucha poruszył serca mieszkańców naszego powiatu, którzy chętnie wspierali go w czasie pikniku charytatywnego w Kozłowie Biskupim, podczas różnego rodzaju licytacji czy poprzez zbiórkę plastikowych nakrętek. Tym razem możemy wesprzeć małego wojownika poprzez przekazanie mu różnego rodzaju fantów, które zostaną rozprowadzone w czasie kiermaszu Boże Narodzenie na Mazowszu, organizowanego przez starostwo powiatowe w Sochaczewie 5 grudnia.

Już kilkakrotnie przybliżaliśmy naszym czytelnikom postać Antosia Wysockiego z Kozłowa Biskupiego, u którego zdiagnozowano szereg wad wrodzonych, tj. przepuklina oponowo-rdzeniowa, dużego stopnia wertykulomegalia, garb kostny kręgosłupa czy tachykardia. Chłopiec wciąż jest diagnozowany i tak ostatnio do listy jego przypadłości doszły problemy z pęcherzem. W związku z tym Antosia czeka przyjmowanie leków oraz cewnikowanie przerywane, które jak pisze mama chłopca, zostanie z nim na dłużej, możliwe nawet, że na zawsze.

Leczenie Antosia wymaga dużych nakładów finansowych, zwłaszcza w związku z rehabilitacją. Tu powstał pomysł, aby na kiermaszu świątecznym w hotelu Chopin w Sochaczewie wystawić stoisko dla chłopca, z którego dochód zostanie przeznaczony na zakup sprzętu do rehabilitacji domowej.

- Szukamy dobrych serduszek, które pomogą nam i przekażą rzeczy do wystawienia na sprzedaż podczas kiermaszu bożonarodzeniowego. Mile widziane słodkie wypieki, dania do degustacji oraz rękodzieło w tematyce świątecznej. Każdy przedmiot będzie zawierał informacje, kto go przekazał. Jest również możliwość pozostawienia danych do kontaktu, jeżeli osoba kupującą będzie chciała podjąć dłuższą współpracę. Z góry dziękujemy za każdą chęć pomocy – pisze na profilu synka Milena Wysocka.

Osoby, które chciałyby się włączyć w pomoc Antosiowi, powinny skontaktować się z mamą chłopca poprzez profil na Facebooku - Antoni Waleczny. 

(JL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%