Zamknij
REKLAMA

Warsztaty cukiernicze w Iłowie: uwaga, liczba miejsc ograniczona

12:33, 18.10.2021 | red.
Skomentuj
REKLAMA

W gminie Iłów szykuje się ciekawe wydarzenie. W czwartek 21 października o godzinie 16.00 w Szkole Podstawowej w Iłowie odbędą się warsztaty cukiernicze. Udział w warsztatach zapewniony będzie dla pierwszych 20 osób, które wyślą kartę zgłoszenia na adres e-mail: paulina.szczesna@onet.pl

- Serdecznie zapraszamy Mieszkańców Lokalnej Grupy Działania Aktywni Razem na pierwsze, innowacyjne warsztaty cukiernicze. 21 października uczestnicy będą mieli szanse poznać sekret przygotowania tradycyjnych kremówek, które będzie można skosztować podczas Koncertu Papieskiego 22 października. Warsztaty są realizowane we współpracy z Urzędem Gminy w Iłowie oraz Szkołą Podstawową im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie - zachęca Urząd Gminy w Iłowie.

W najbliższy piątek 22 października do Auli Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie odbędzie się Wieczornica poświęcona pamięci św. Jana Pawła II, zorganizowana w ramach projektu "100 lat przemian i wiary. Urodziny Jana Pawła II". Podczas uroczystości nie zabraknie występów artystycznych, prezentacji wierszy lokalnych twórców, wspomnień, wzruszeń oraz papieskich kremówek. Piątkowe spotkanie rozpocznie się wspólnym obejrzeniem filmu "Jan Paweł II. Szukałem Was…"

Warsztaty cukiernicze realizowane będą w zakresie zadania "100 lat przemian i wiary - urodziny Jana Pawła II" w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju w ramach inicjatywy LEADER” Poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju  lokalnego kierowanego przez społeczność”.

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

SzkolenieSzkolenie

0 0

Czekam na szkolenie z kokpitu tupolewa. Ewentualnie tuszowania zbrodni jakich dopuszczał się JPII 12:40, 20.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%