Zamknij

PZW Chodaków: zarybianie zbiornika w Plecewicach, są utrudnienia

09:10, 14.10.2021 Aktualizacja: 14:08, 14.10.2021
Skomentuj PZW Chodaków PZW Chodaków

Ważna informacja dla wędkarzy. Kolejny zbiornik wodny w naszej okolicy został zarybiony, a w związku z tym szykują się pewne utrudnienia dla miłośników wędkarstwa.

[FOTORELACJA]10898[/FOTORELACJA]

Trwa zarybianie zbiornika w Plecewicach.. 12 października wpuszczono pierwszą turę ryb spokojnego żeru. Do 26 października obowiązuje zakaz połowu ryb tego gatunku. 

- W związku z pierwszą turą zarybiania Zbiornika Chodaków w Plecewicach, wprowadza się całkowity zakaz połowu ryb spokojnego żeru (karpiowatych) na zbiorniku, w okresie od 12.10.2021 r. do 26.10.2021 r. Możliwe jest łowienie ryb drapieżnych – informuje zarząd Koła PZW Chodaków.

[ZT]60009[/ZT]

 

(K.Ż)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

Robert Robert

0 0

A jakie konkretnie rybki wpuszczono i w jakiej ilości

18:25, 14.10.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PiotrPiotr

0 0

oo fajnie rekiny wpuścili do glinianek ;D eh te Nasze PZW już pewnie połowy tych ryb nie ma bo kto bedzie tego pilnował?:D

07:44, 15.10.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%