Zamknij
REKLAMA

Osiedle Granice: nietypowy apel do mieszkańców

14:48, 13.10.2021 | red.
Skomentuj
REKLAMA

W gminie Teresin z inicjatywy sołtysa wsi Granice Pawła Wróblewskiego pojawiły się banery informacyjno-edukacyjne instruujące, jak powinni zachowywać się nie tylko mieszkańcy, ale i przyjezdni goście, szczególnie na terenie przy boisku i placu zabaw, ale także na całym osiedlu.

[FOTORELACJA]10894[/FOTORELACJA]

- Nie zawsze świeci słońce i nie zawsze jest niedziela. Nie zawsze nasza okolica wygląda tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. W okresie wiosna-lato bardzo często musimy zbierać wszędzie porozrzucane śmieci, pomimo tego, że na terenie znajdują się kosze. Butelki, folie, puszki, pety i wiele, wiele innych - ktoś musi to regularnie sprzątać.

Sołtys Paweł Wróblewski zauważa również, że duża bolączka nocne biesiady, urządzane przez mieszkańców.

- Poza tym naszym problemem są nocne „imprezy” na parkingu przy boisku. Głośna muzyka, warkot silników motocykli, a często nawet prowokacyjne zachowania wobec okolicznych  Mieszkańców. Te i inne zjawiska po godzinie 22.00 są dla mieszkańców wielkim problemem i utrudniają codzienne funkcjonowanie.  Wspólnie z Radą Sołecką i mieszkańcami spotkaliśmy się w tej sprawie w dniu 24 lipca. Na spotkaniu obecna była również dzielnicowa, sierż. szt. Anna Opęchowska–Ciak, która  wyraziła swoje zainteresowanie i poparcie, dla rozwiązania problemu. Nie będziemy nikogo oskarżać publicznie, ale po raz kolejny apelujemy, szczególnie do naszej kochanej młodzieży, o odpowiednie zachowanie w przestrzeni publicznej.

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%