Zamknij
REKLAMA

Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa w Sochaczewie

12:04, 25.09.2021 | K.Ż
Skomentuj
REKLAMA

W wydziale Komunikacji i Transportu Starostwo Powiatowe w Sochaczewie i Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego zorganizowali „Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa. Budowa, eksploatacja, remont Twojego obiektu”. Od godziny 9.00 fachowcy z Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania związane budową i remontem.

[FOTORELACJA]10826[/FOTORELACJA]

[WIDEO]663[/WIDEO]

Budowa, eksploatacja, remont twojego obiektu – porozmawiaj o tym z inżynierem budownictwa – to hasło akcji zainicjowanej przez Mariusza Okunia i Radosława Sekundę z Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, Oddział Warszawski PZITB a podjętej przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa – przybrało charakter ogólnopolski dotarła również do naszego miasta. Fachowcy z Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa będą odpowiedzi na wszelkie pytania związane budową i remontem do godziny 16.00.

- Udzielamy informacji odnośnie budowy, rozbudowy, przebudowy, czy projektowania domów. Nasze konsultacje dotyczą całego zakresu, czyli od momentu powzięcia decyzji o rozpoczęciu inwestycji, po wszystkie etapy związane z budową i bieżącym utrzymaniem obiektu. Możemy udzielić porad jak należy prowadzić przeglądy obiektów i jak należy je realizować. Dziś udzielamy porad do godziny 16.00. Mamy dwa zespoły ekspertów. Wśród których są nie tylko budowlańcy ogólni, ale także instalatorów. Ja i Andrzej Pawlak jesteśmy specjalistami w zakresie budownictwa ogólnego. Zbigniew Wrona jest inżynierem elektrykiem, będzie udzielał porad w zakresie instalacji elektrycznych. Marek Skóra jest inżynierem budownictwa sanitarnego. Nasze konsultacje są w pełni bezpłatne. Świadczymy dziś koleżeńską pomoc w przygotowaniu inwestycji, realizacji i późniejszym utrzymaniu, podkreśla Grzegorz Trybuł.

Na Mazowszu zorganizowano dziś prawie 30 punktów konsultacyjnych w ramach akcji Dnia Otwartego Inżyniera Budownictwa.

- Wcześniej również były organizowane podobne dni otwarte, ale na tak dużą skalę to po raz pierwszy odbywa się tak duża akcja. Przypomnę, że w naszej Mazowieckiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa mamy punkt konsultacyjny, do którego można się zgłaszać i na bieżąco otrzymywać informacje związane z budownictwem. Zachęcamy do odwiedzin.

(K.Ż)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%