Zamknij
REKLAMA

Zjazd KGW z gminy Brochów. Gospodynie z Kromnowa docenione za nalewkę

14:55, 21.09.2021 | red.
Skomentuj
REKLAMA

Koła Gospodyń Wiejskich w powiecie sochaczewskim są wyjątkowo aktywne. Pozyskują atrakcyjne granty i organizują ciekawe wydarzenia. Gmina Brochów może poszczycić się aż 13 aktywnie działającymi kołami. Fenomen Kół Gospodyń Wiejskich z gminy Brochów docenił wójt Piotr Szymański, który zorganizował pod koniec sierpnia dla aktywnych mieszkańców zjazd Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Brochów. 

[FOTORELACJA]10812[/FOTORELACJA]

 - Mają w sobie dużo entuzjazmu i chęci do działania, a dzięki środkom zewnętrznym – ogromne możliwości do realizowania pasji i talentów – tak Piotr Szymański podsumowuje działalność Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Brochów, których jest tu aż 13.

W ostatni weekend sierpnia w strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Miszorach odbył się zjazd Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Brochów.  Celem zjazdu było podsumowanie działalności poszczególnych kół oraz plany na kolejne lata. Spotkanie było doskonałą okazją do zaprezentowania swoich wyrobów.

- Miło nam poinformować, że nasza nalewka z kwiatu czarnego bzu zajęła I miejsce na festiwalu nalewek. II miejsce zajęło KGW Śladów, a III Janów. Gratulujemy wszystkim  KGW ogromnych sukcesów i zapału do kultywowania tradycji – podsumowuje KGW Kromnów.

[ZT]59635[/ZT]

 

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

MokMok

3 2

Ja nalewki komponuje od 30 lat..kazda zawsze jest inna...z roznych wzgledow..a roznice sa tak subtelne...dla wielu smakoszy niewyczuwalne.....! Owienie ze nalewka zajela pierwsze czy drogie miejesce to truizm...bo oceniac powinni znawcy ktorzy ....kipowali zawodowo.Wiek nalewki czesto I jej smaczek sa ....a i okazja w ktorej Ja pijemy i towarzystwo w ktorym Ja pijemy....zalezne od siebie!!!❤️🙄 16:09, 21.09.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MokMok

1 0

Nalewka to kompozycja smakow I zapachow a i oko tez pociesza!!Festiwal nalewek to festiwal kompozycji!!🙄 20:53, 21.09.2021


REKLAMA
0%