Zamknij
REKLAMA

Zakończenie sezonu motoryzacyjnego Sochaczew 2021, a wszystko dla Mateusza

11:10, 02.09.2021 | N.D
Skomentuj
REKLAMA

Przed nami pierwsze w Sochaczewie Zakończenie Sezonu Motoryzacyjnego. Impreza, poza integracją miłośników starych i klimatycznych pojazdów, stawia sobie za cel pomoc Mateuszowi, naszemu mieszkańcowi, który zmaga się z nieoperacyjnym guzem mózgu i wymaga kosztownej terapii. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 2 października od godziny 10.00. 

W sobotę 2 października odbędzie się po raz pierwszy w Sochaczewie Zakończenie Sezonu Motoryzacyjnego. Impreza zagości na terenie pałacu i parku w Gawłowie. Jak podkreśla główny organizator wydarzenia, jakim jest Klub Honorowych Dawców Krwi Ziemi Sochaczewskiej, zasadniczym celem zlotu jest zbiórka pieniędzy na leczenie Mateusza, naszego mieszkańca, który cierpi z powodu nieoperacyjnego guza mózgu i wymaga kosztownej terapii, a także zmobilizowanie ludzi do oddania krwi. Można również pomóc, przekazując vouchery na licytację, pokrywając niektóre koszty związane z organizacją imprezy oraz poprzez zakupienie vouchera na konkretną usługę.

Ważne jest to, że do uczestnictwa w akcji są zaproszeni wszyscy, bez względu na to, czy ktoś jest posiadaczem Fiata 126, czy pojazdu z czasów PRL-u albo samochodu z początku millenium. Organizatorzy zadbali o moc atrakcji dla uczestników, takich jak: występy artystyczne, pokaz samochodów zabytkowych, kąciki dla dzieci i wiele innych.

Jeden z organizatorów, Daniel Janiak zaznacza:

- Każda pomoc jest ważna! Zależy nam, aby ściągnąć na tę akcję jak największą liczbę osób, im więcej nas będzie, tym więcej datków dla Mateusza oraz chętnych osób do oddania krwi.

Zdjęcie ze spotkania organizatorów wydarzenia, źródło Daniel Kosmita Janiak / FB

(N.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Do Pana JaniakaDo Pana Janiaka

10 3

Kosmito! Masz widzę parcie na sławę. Pamiętaj, aby nie po trupach!
Nie szkoda ci tego co ostatnio robisz? Pamiętaj o swojej małości i niech ci jeden medal oczu nie przysłoni.
Trochę szacunku kolego! 13:49, 02.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AlinaAlina

2 3

Janiak skończy jak konferansjer - będzie takim lokalnym Krzysztofem Ibiszem 🤣🤣🤣🤣🤣 09:46, 03.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%