Na początku przyszłego tygodnia ruszają prace drogowe na ulicach: Narutowicza i Batorego. W związku z tym kierowcy mogą się spodziewać utrudnień związanych z parkowaniem pojazdów oraz czasową organizacją ruchu.
[FOTORELACJA]10669[/FOTORELACJA]
Jakiś czas temu pisaliśmy o pracach kanalizacyjnych, jakich dokonano na ulicy Batorego od Narutowicza w kierunku bloków. W przyszłym tygodniu na tym odcinku drogi ruszą prace związane z wymianą górnej warstwy asfaltu oraz budową jednostronnego chodnika. Nową nawierzchnię asfaltową zyska też ulica Narutowicza. Prace ruszają we wtorek o 7.00 rano, ciężki sprzęt do frezowania asfaltu pojawi się natomiast w środowy poranek 18 sierpnia. Wykonawca zadania, firma Prima prosi o przeparkowanie swoich pojazdów na czas remontu. Wkrótce pojawią się znaki zakazu wjazdu i zatrzymywania się na obydwu remontowanych ulicach.
Firma Prima przewiduje, że prace powinny zakończyć się w ciągu trzech tygodni. Najbardziej czasochłonnym zadaniem będzie regulacja wysokości studzienek kanalizacyjnych i skrzynek wodociągowych znajdujących się w ulicach oraz położenie chodnika przy ul. Batorego.
5 4
Mam nadzieję, że wywiozą tego zielonego mercedesa który blokuje miejsce od chyba dwóch lat.
0 1
Nareszcie..;-)
4 1
wkrótce w Socho nie będzie nie remontowanej ulicy, takiego przyspieszenia dostali, czyżby wybory za pasem.
1 0
nie bardzo. widocznie chca zrobic przed
4 1
Coś się dzieje, wybory tuż tuż! Obecnemu remonty już nie pomogą.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz