Zamknij
REKLAMA

Plecewice: Zawody Spławikowe o Puchar Zarządu Koła PZW Chodaków rozegrane

06:40, 21.07.2021 | K.Ż
Skomentuj PZW Chodaków
REKLAMA

Koło wędkarskie PZW Chodaków w niedzielę 11 lipca na zbiorniku Chodaków w Plecewicach zorganizowało Zawody Spławikowe o Puchar Zarządu Koła PZW Chodaków.

[FOTORELACJA]10594[/FOTORELACJA]

Chęć udziału w zawodach zgłosiło 13 uczestników, natomiast wystartowało 9 zawodników. Zawody zostały rozegrane jednej 5-godzinnej turze, zgodnie z z zasadami sportu kwalifikowanego i regulaminem amatorskiego połowu ryb. Pierwsze miejsce zajął Mariusz Mielczarek zdobywając 5470 punkty. Na drugim miejscu z 3240 punktami uplasował się Raczkowski. A na trzecim Piotr Pleban zdobywając 3003 punkty. Zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, dyplomami, oraz upominkami.

- Serdecznie dziękujemy zawodnikom za przybycie. Dziękujemy sędziom oraz wszystkim osobom zaangażowanym, którzy przyczynili się do zorganizowania tej imprezy wędkarskiej - zarząd Koła PZW Chodaków.

Następne zawody „Gruntowe nocne” Koło PZW Chodaków organizuje już w ten weekend 24 i 25 lipca na zbiorniku Chodaków w Plecewicach. Zawodnicy będą mogli wędkować na dwie wędki. Start zawodów o godzinie 18.00 24 lipca, a koniec o 8.00 następnego dnia, 25 lipca. Jak informują organizatorzy, liczba uczestników jest ograniczona i nie ma już wolnych miejsc, aby zapisać.

- Uwaga wędkarze Koła PZW Chodaków! Informujemy, że brak jest wolnych miejsc na zawody gruntowe nocne, które odbędą się w dniach 24/25.07.2021 r. - informuje zarząd Koła PZW Chodaków.

 

(K.Ż)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%