Zamknij
REKLAMA

Mundurówka z prywatnego LO szkoli się na poligonie sił powietrznych w Ustce

15:20, 09.06.2021 | K.Ż
Skomentuj
REKLAMA

Uczniowie z prywatnego Liceum Ogólnokształcącego dla Młodzieży Nr 1 w Sochaczewie z klasy mundurowej aktualnie odbywają zajęcia praktyczne na centralnym poligonie sił powietrznych w Ustce.

[FOTORELACJA]10435[/FOTORELACJA]

Uczniowie klasy mundurowej z prywatnego Liceum Ogólnokształcącego dla Młodzieży Nr 1 w Sochaczewie z klasy mundurowej aktualnie odbywają zajęcia praktyczne na centralnym poligonie sił powietrznych w Ustce.  Zajęcia odbywają się dzięki podpisanego pod koniec ubiegłego roku porozumienia z dowódcą 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej gen. bryg. Kazimierzem Dyńskim.

- Uczniowie oddziału przygotowania wojskowego mają niepowtarzalną okazję realizować zajęcia praktyczne na centralnym poligonie sił powietrznych w Ustce. Podczas pobytu młodzież m.in zapozna się z rodzajami sprzętu wojskowego, a także będzie mogła z bliska obserwować możliwości bojowe przeciwlotniczych zestawów rakietowych, znajdujących się na wyposażeniu Dowództwa 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej w Sochaczewie. Wszystko to w otoczeniu pięknej pogody oraz malowniczych nadmorskich widoków  - podsumowuje prywatne Liceum Ogólnokształcącego dla Młodzieży Nr 1 w Sochaczewie.

(K.Ż)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%