Zamknij
REKLAMA

Nowa Sucha: oszuści krążą po gminie i naciągają na fotowoltaikę. Wójt apeluje o ostrożność

11:53, 19.04.2021 | K.Ż
Skomentuj
REKLAMA

Jak informują nas mieszkańcy gminy Nowa Sucha w ostatnich dniach nasiliły się wizyty osób nakłaniających do montażu instalacji Odnawialnych Źródeł Energii. Jak zauważają, wcześniej osoby były nękane telefonami w tej sprawie. Niektóre firmy, które pojawiły się ostatnio na terenie gminy próbowały uwiarygodnić swoje działania, powołując się na kontakty z gminą. Wójt Maciej Mońka dementuje te informacje i ostrzega.

Pierwsze próby oszustwa na fotowoltaikę w gminie Nowa Sucha pojawiły się w połowie marca. Teraz naciągacze nie tylko dzwonią, ale odwiedzają również gospodarstwa. Wójt Maciej Mońka ostrzega mieszkańców i prosi o zachowanie ostrożności.

- Informuję, że osoby zachęcające aktualnie do montażu instalacji Odnawialnych Źródeł Energii, w szczególności elektrowni fotowoltaicznych, nie działają w ramach programu i za wiedzą Urzędu Gminy. O wszelkich naborach i nowych programach będziemy szeroko i oficjalnie informować. Niektóre firmy, które pojawiły się ostatnio na naszym terenie próbują uwiarygodnić swoje działania, powołując się na kontakty z gminą. Ostrzegam, jest to niezgodne z prawdą. Docierają do nas również sygnały, iż osoby dzwoniące informują Państwa, iż otrzymały numery telefonów z Urzędu Gminy. Absolutnie taka sytuacja nie miała miejsca. Zapewniam, że Państwa dane osobowe są bezpieczne i chronione zgodnie z obowiązującymi przepisami. Bardzo proszę mieszkańców o ostrożność - ostrzega wójt Maciej Mońka.

(K.Ż)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

Przedstawiciel KPEPrzedstawiciel KPE

3 1

Witam.
Krajowy Projekt Energetyczny w związku z rozwojem firmy oraz oddziału Warszawskiego zaprasza wszelkie osoby chętne na spotkanie odnośnie instalacji fotowoltaicznej do kontaktu pod nr telefonu 793-599-490.
Dzierżawimy grunty rolne pod farmy fotowoltaiczne w całej Polsce.
Zapraszamy do kontaktu. 15:49, 19.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AdamAdam

2 2

Jak do mnie zawita to z dwururki go poczęstuje i popamieta! 16:14, 19.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PawełPaweł

1 0

To kobieta i mężczyzna ,jeżdżą chyba toyota 22:03, 19.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%