Zamknij
REKLAMA

Żelazowa Wola w wiosennej odsłonie zachęca do odwiedzin

10:13, 16.04.2021 | K.Ż
Skomentuj foto NIFC
REKLAMA

Jeśli ktoś nie ma jeszcze pomysłu, na to jak spędzić nadchodzący weekend, to doskonałą alternatywą  jest odwiedzenie parku w Żelazowej Woli, w którym widoczne są już pierwsze oznaki wiosny. Wraz ze zmianą pory roku wydłużono godziny otwarcia parku. Obiekt można odwiedzać codziennie w godzinach 10:00-20:00. Warto pamiętać, że kasy biletowe są czynne do godziny 19:30.

[FOTORELACJA]10238[/FOTORELACJA]

- Ogrody w trudnych czasach to oaza spokoju, uczta dla oka, a w Żelazowej Woli także dla ucha, gdzie codziennym spacerom towarzyszy pejzaż dźwiękowy z muzyką Chopina. Park w Żelazowej Woli jest otwarty codziennie, dlatego zachęcamy, aby na weekendowy spacer wybrać się właśnie do nas! Podczas pobytu warto pamiętać o kawiarni w której można nabyć kawę, herbatę, czy gorącą czekoladę oraz przekąski – zachęca Dom Urodzenia Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli.

Będąc w Żelazowej Woli, warto zwrócić uwagę nie tylko na pierwsze oznaki urokliwej pory roku i rodzącej się przyrody cieszącej oczy, ale również rozejrzeć się za zwierzętami mieszkającymi w parku. Niezwykle aktywne są już ptaki i wiewiórki. W związku z przedłużonymi obostrzeniami Oficyna Chopinowska pozostaje niedostępna dla zwiedzających do odwołania.

(K.Ż)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%