Zamknij
REKLAMA

Konto Walecznej Zosi i jej mamy skradzione. Oszuści próbują dorobić się kosztem dziewczynki

14:58, 07.04.2021 | K.Ż
Skomentuj foto FB Waleczna Zosia
REKLAMA

W ubiegłym roku cała Polska zaangażowała się w pomoc dla małej Zosi Paczwy cierpiącej na SMS. W zbiórkę pieniędzy na leczenie dziewczynki zaangażowali się również mieszkańcy powiatu sochaczewskiego. Były zbiórki nakrętek i sportowe zadania. Pod koniec listopada cel został osiągnięty, środki zostały zebrane. A mała Zosia otrzymała cenny lek Zolgensma.  Rodzice Zosi regularnie przekazywali informacje na temat postępów dziewczynki w walce o zdrowie, ale od 2 tygodni na koncie rzeczywiście nie pojawiło się nic nowego, bo konto Walecznej Zosi i jej mamy  zostały skradzione. Ostrzegamy przed oszustami.

Barbara Paczwa, mama Zosi na bieżąco w postach na Facebooku informowała o postępach Zosi po podaniu leku, ale od 2 tygodni na koncie  nie pojawiło się nic nowego. Jak się okazało, powodem ciszy w mediach społecznościowych,  jest fakt, ze konto zostało skradzione. O próbach wyłudzania pieniędzy na Zosię poinformowała Portal Płock siostra Barbary Paczwy, która ostrzega przed oszustami.

 – Konto mojej siostry Barbara Paczwa i strona Waleczna Zosia zostały skradzione. Ktoś podszywa się i pisze wiadomości z prośbą o BLIK, przelew.

Na temat kradzieży i prób oszustwa wypowiedzieli się za pośrednictwem Instagrama również rodzice Zosi.

- Niestety wiemy już o próbach wyłudzania pieniędzy na Zosie. Nie prowadzimy obecnie żadnej zbiorki. Zosia nie ma cukrzycy i nie potrzebuje pompy insulinowej. Sprawa została zgłoszona na policję. Nie pozwólmy oszustom dorabiać się kosztem Zochy!

[ZT]55451[/ZT]

[ZT]53571[/ZT]

[ZT]53597[/ZT]

[ZT]53684[/ZT]

[ZT]53699[/ZT]

[ZT]53887[/ZT]

 

(K.Ż)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%