Zamknij
REKLAMA

Uczniowie z Osiemdziesiątki na podium Policyjnej Akademii Bezpiecznego Konsumenta

09:35, 05.03.2021 | KPP Sochaczew
Skomentuj
REKLAMA

Uczniowie sochaczewskiej "Osiemdziesiątki" zdobyli III miejsce w projekcie "Policyjna Akademia Bezpiecznego Konsumenta". W konkursie plastycznym wyróżniony został uczeń Szkoły Podstawowej w Feliksowie.

Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu wraz z Narodowym Bankiem Polskim realizowała projekt „Policyjna Akademia Bezpiecznego Konsumenta”. Jego celem było zwiększenie bezpieczeństwa ekonomicznego konsumentów, poszerzenie wiedzy i zwiększenie świadomości zagrożeń związanych z obrotem pieniędzmi oraz uczestnictwem w transakcjach handlowych, ze szczególnym uwzględnieniem ryzyka przestępstw internetowych.

W konkursie plastycznym i filmowym wzięli udział m.in. uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie i Szkoły Podstawowej w Feliksowie.

III miejsce w konkursie „Bezpieczny konsument – to JA” organizowanym dla szkół średnich zajęli uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie. Karolina Reszka, Julia Boryszewska i Jarosław Głodek przygotowali spot „Nie daj się oszukać”. Ich opiekunem była pedagog Magdalena Osińska.

W konkursie plastycznym „KUPUJĘ – NIE RYZYKUJĘ” dla szkół podstawowych wyróżnienie zdobył Konrad Zdanowski ze Szkoły Podstawowej w Feliksowie. Opiekunem ucznia była Anna Jakubczak.

Nadzór nad pracą uczestników konkursu sprawowała mł. asp. Izabela Senderowska z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie.

W imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu nadinsp. Michała Ledziona, dyplomy i nagrody wręczył I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie podinsp. Marek Jabłoński.

 

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Jarek Głodek Jarek Głodek

0 0

Przepraszam ale jest pomyła z imieniem nie Jakub Głodek tylko Jarosław Głodek 20:49, 05.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%