Dziś 11 stycznia w Szpitalu Powiatowym w Sochaczewie w obecności dyrektora Roberta Skowronka, Wiesławy Załuskiej zastępcy dyrektora ds. Pielęgniarstwa oraz prezesa firmy Lamela Arkadiusza Bałdygi nastąpiło oficjalne podpisanie umowy, dotyczącej wsparcia szpitala. Łowicka firma od dłuższego czasu wspomaga placówkę i doposaża w nowy sprzęt niezbędny do walki z epidemią COVID-19. Tym razem dzięki wsparciu finansowemu udało się zakupić dwa aparaty AIRVO wraz z przepływomierzem do terapii wysokoprzepływowej oraz kompletnym osprzętem jednorazowym.
[FOTORELACJA]9922[/FOTORELACJA]
Szpital Powiatowy w Sochaczewie otrzymał ogromne wsparcie od firmy Lamela. Dziś odbyło się oficjalne podpisanie umowy w tej sprawie. Za ogromne wsparcie podziękował dyrektor Robert Skowronek.
- Dziękuję firmie Lamela za wszelką pomoc dla Szpitala Powiatowego w Sochaczewie w trudnych chwilach walki z COVID-19. Państwa pomoc i wsparcie jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ daje nam siłę i możliwość do dalszych skutecznych działań w walce z trwającą pandemią.
Łowicka firma Lamela przekazała, dwa bardzo ważne dla szpitala aparaty, jej prezes Arkadiusz Bałdyga ma nadzieję, że będą dobrze służyły.
- Mam nadzieję, że przekazany przez nas sprzęt przyda się personelowi medycznemu, ale i mieszkańcom. Jako firma odpowiedzieliśmy na prośbę ze strony Szpitala Powiatowego w Sochaczewie, czy jako firma moglibyśmy wesprzeć wyposażenia szpitala w odpowiedni sprzęt, który pomoże w walce z COVID-19. Czujemy się jako firma odpowiedzialni społecznie, dlatego bierzemy udział w różnych akcjach charytatywnych. Corocznie mocno wspieramy WOŚP oraz wielokrotnie bierzemy udział w Szlachetnej Paczce. Był to kolejny kierunek podzielenia się sukcesem firmy i z przyjemnością to zrobiliśmy. Lamela jest firmą rodzinną z 30-letnim doświadczeniem i jako właściciele dbamy, aby kojarzyła się konsumentom z tradycją, wysoką jakością, rzetelnością i solidnością. Jesteśmy członkiem Fundacji Firm Rodzinnych i wspólnie z innymi popularyzujemy etos polskiej przedsiębiorczości, wspieramy się i wymieniamy doświadczeniami.
Arkadiusz Bałdyga zdradził, że nasze miasto nie jest mu obce i jest z nim mocno związany.
- Co prawda nasza firma zlokalizowana jest w Łowiczu, ale my jako grono właścicielskie jesteśmy związani z Sochaczewem już od długiego czasu, więc Sochaczew jest dla nas tym miejscem, z którym jesteśmy związani. Jesteśmy mieszkańcami tego miasta, co prawda od drugiego pokolenia. Rodzice przeprowadzili się tu z Łodzi. Właściwie ich przygoda z Sochaczewem zaczęła się w Boryszewie. A ja z miastem jestem związany od lat młodzieńczych. I tak pewnie zostanie.
Firma Lamela z Łowicza, nadal wspiera ozdrowieńców mających trudność z dotarciem do punktu pobrań, dlatego nadal oferuje im bezpłatny transport do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi lub w Warszawie. Prezes Arkadiusz Bałdyga, wyjaśnia dlaczego firma Lamela zaangażowała się w akcję.
- Ten projekt jest cały czas w trakcie realizacji. Jako duża firma zatrudniająca w tym momencie prawie 370, chcąc nie chcąc mieliśmy kontakt z Covidem, około 30 osób chorowało od nas z firmy. Dlatego naturalną koleją rzeczy była próba zaktywizowania tych osób i namówienia do oddania osocza i w ten sposób również wspomożenia tej walki z pandemią.
[ZT]55569[/ZT]
Różnica16:01, 11.01.2021
W tym całym dawaniu od różnych osób czy instytucji jest spora różnica - I jest to zasadnicza różnica - Lamela daje SWOJE pieniądze , za bardzo się z tym nie afiszując a poseł Małecki daje nam NASZE pieniądze, robiąc przy tym show pod publiczkę , sprawiając wrażenie , ze to pieniądze od niego i to on je daje. Żenujące to jest ....
taki jeden16:24, 11.01.2021
Ty jesteś żenujący. Nie na miejscu jest ten komentarz. To jest artykuł, że firma wspomogła. A Ty kre ty nie wykorzystujesz to do uprawiania polityki. Pewnie gdyby artykuł był o bieli prześcieradeł też być to zrobił. Tragedia!!!!
Zofija16:36, 11.01.2021
Ja nie widzę niczego niestosownego w poście. Różnicy...pokazuje różnice których nie dostrzegają inni jak np...taki jeden...i warto prospołeczne zachowanie Lameli szczególnie podkreślić sochaczewianie....powinni to dostrzec
marco16:45, 11.01.2021
Giermku bron pana swego bo chyli sie ku upadkowi,co ty bidaku teraz zrobisz jak ze stołka go zepchna !??
Lola17:05, 11.01.2021
CZY" TAKI JEDEN "NIE WIDZI RÓŻNICY W TYM,ZE POSEŁ PRZYWIÓZŁ ZE STOLICY KAWAŁ DYKTY Z LOGO PRZEWODNIEJ PARTII A FIRMA LAMELA PRZEKAZAŁA KONKRETNY SPRZĘT!!! ZRESZTĄ OD POCZATKU EPIDEMII WSPOMAGA NASZYCH CHORYCH MIESZKAŃCÓW .I DZIEKI IM ZA TO ?
do taki jeden..17:33, 11.01.2021
Czemu mówisz kretynie do człowieka którego nie znasz..nie widzisz...a który obnaża działanie posła. Maleckiego i podkreśla czyn firmy. Lamela ...wart takiego podkreślenia...a komentarz jego za nie na miejscu.?...Twój komentarzyk harcerzyka....jest na miejscu...uważasz???
taki jeden13:18, 12.01.2021
Już niedługo nie będzie można nawet przeczytać przepisu na grochówkę, bo nawet tam tacy aktywni politycznie zamieszczą wpisy. I o to w moim komentarzu chodzi!!!!
pytam18:41, 11.01.2021
a kiedy zwolnią dyrektora za zaszczepienie gonty?
CHORY18:57, 11.01.2021
Wcale bo sprawę wyciszono a na WUM poleciały głowy
Do pytam19:01, 11.01.2021
A też zostawia go w spokoju bo jest nowy i wreszcie za często by ich zmieniali
do pytam20:05, 11.01.2021
Nowy....to znaczy taki nie używany jeszcze....?
10 1
Lamela odeszła z. Sochaczewa do. Łowicza....czemu tak się stało...kto dopuścił żeby taka firma odeszła z naszego terenu...kiedyś o tym było głośno.
10 1
POSEŁ MAŁECKI DAJE NAM KREDYT Z "DRUKARKI "GLAPINSKIEGO KTÓRY I TAK BĘDZIEMY POTEM WSZYSCY SPŁACAĆ ...A LAMELA DZIELI SIE Z NAMI WYPRACOWANYMI ZYSKAMI PRZEZ 370 PRACOWNIKOW I JEGO WŁAŚCICIELI...
8 0
Poseł bierze nas za...idiotow...pożytecznych.?