Zamknij
REKLAMA

Poprawki na 15 Sierpnia wykonane. Dziś i jutro malowanie

15:14, 20.10.2020 | red.
Skomentuj foto UM Sochaczew
REKLAMA

Całkiem niedawno informowaliśmy, że na nowo wyremontowanym odcinku ulicy 15 Sierpnia po deszczach na jezdni bardzo często stoi woda. Problem zauważył również sochaczewski ratusz i zadeklarował naprawić sytuację. W ubiegły weekend i na początku tygodnia usterka została usunięta. Firma wykonująca przebudowę dokonała poprawki na asfalcie, by przy kolejnych deszczach na jedni nie zbierała się woda, lecz swobodnie wpływała do kanalizacji deszczowej. Lekkie zadolenia zauważono w trzech miejscach, w tam na skrzyżowaniach 15 Sierpnia z ulicami Mazowiecką i Broniewskiego. Prace prowadzono w sobotę i dokończono wczoraj.

W związku z malowaniem pasów ratusz apeluje również do kierowców, aby nie korzystali z nowo remontowanego odcinka 15 Sierpnia.

- A dziś i jutro ekipy zajmą się malowaniem pasów dla pieszych, linii rozgraniczających pasy ruchu oraz wydzielających na jezdni dwustronną ścieżkę dla rowerów. Roboty potrwają do jutrzejszego popołudnia, zatem prosimy kierowców, by do tego czasu nie wjeżdżali na przebudowywany odcinek ulicy 15 Sierpnia, która jeszcze nie jest drogą publiczną, ale placem budowy - informuje ratusz.

[ZT]55003[/ZT]

 

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

DAREKDAREK

0 0

Tylko PRIMą sie postraszyło i zaraz efekt jest 13:57, 21.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA