Zamknij
REKLAMA

Pierwsza szkoła w gminie Teresin z koronawirusem. Zakażony uczeń

12:57, 16.10.2020 | red.
Skomentuj
REKLAMA

U jednego z uczniów ze Szkoły Podstawowej im. św. Maksymiliana Kolbego w Teresinie wczoraj wykryto koronawirusa. W związku z tym 21-osobowa klasa oraz 4 nauczycieli trafili na kwarantannę.

Jak podkreśla wicewójt Teresina Marek Jaworski, to pierwsza szkoła z gminy Teresin, w której wśród uczniów wykryto koronawirusa.

- Wczoraj otrzymaliśmy informacje o jednym przypadku zarażenia koronawirusem w Szkole Podstawowej w Teresinie. Wszelkie działanie zostały podjęte po konsultacji z sanepidem. Sytuacja jest dynamiczna. Dlatego staramy się przestrzegać wszelkich zaleceń jakie są przekazywane na szczeblu centralnym.

Jak poinformowała nas dyrektor placówki Joanna Kornacka, uczniowie którzy trafili na kwarantannę będą mieli lekcje zdalne.

- W związku z wykryciem koronawirusa u jednego z uczniów podjęliśmy szybkie działania. W związku z tym 21 osobowa klasa oraz 4 nauczycieli zostali poddani kwarantannie. Poza tym szkoła funkcjonuje bez zakłóceń. U nas dzieci podczas przerw nie wychodzą na korytarz przebywają w klasach w tej samej grupie, dlatego nie było konieczności izolowania większej grupy uczniów.

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

hakhak

0 0

A nauczyciele to nie przechodzą z klasy do klasy - czy oni nie mogą być nosicielami? poszło czwor5o na kwarantannę czyli podejrzani, a jak uczyli w innych klasach to juz byli bezpieczni? 22:34, 18.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

baxxter19baxxter19

0 0

I co z tym uczniem? to jakiś pic na wodę, nawet dzieciaki w szkole mówią że to ściema. 11:46, 19.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA