Zamknij
REKLAMA

9-letni Alan z Tajfun Brochów potrzebuje naszej pomocy

11:50, 13.07.2020 | MF
Skomentuj
REKLAMA

- Drodzy kibice i sympatycy naszego klubu! Potrzebujemy waszej pomocy! Jeden z naszych młodych zawodników doświadczył najgorszego, zachorował na rzadki nowotwór złośliwy Osteosarcoma, który zaatakował jego nóżkę wraz z płucami, odbierając mu to, co kocha najbardziej, czyli grę w piłkę, dzieciństwo i spokojne życie. Alanek to 9-letni super chłopak, świetny piłkarz, zawsze uśmiechnięty i pełny energii, pozytywnej energii. Zasługuje na naszą i waszą pomoc. Prosimy was o pomoc i wsparcie finansowe na leczenie i rehabilitację Alanka. Alan, jesteśmy z Tobą! Nie daj się i wygraj najważniejszy mecz swojego życia – piszą na swoim FB zawodnicy UKS Tajfun Brochów.

 

O pomoc dla Alanka Jasińskiego, zawodnika Tajfun Brochów, apelują też jego rodzice i on sam:

- W imieniu Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą” oraz swoim zwracamy się do państwa z prośbą o pomoc finansową na leczenie i rehabilitację dla naszego syna Alana Jasińskiego.

Alanek jest radosnym 9-letnim chłopcem. Jego marzeniem jest zostać piłkarzem, dzielnie trenował, aby zrealizować swój cel.

25 maja 2020 roku nasze serca wypełnił niesamowity ból. U Alanka zdiagnozowany został rzadki nowotwór złośliwy, mięsak kościopochodny Osteosarcoma dystalnego odcinka kości udowej lewej wraz z przerzutami mięsaka do płuc.

Jesteśmy pod opieką Instytutu Matki i Dziecka w Klinice Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży w Warszawie. Leczenie jest bardzo długotrwałe i wyniszczające cały organizm, ma charakter skojarzony. W skład tego leczenia wchodzi chemioterapia (CHT) oraz leczenie chirurgiczne. Może potrwać około 40 tygodni. W pierwszej fazie leczenia stosowana jest bardzo silna chemioterapia, tzw. indukcyjna MAP wg Euramos z zastosowaniem chemii: Doxorubicin, Cisplatin, Methotrexate. Ma ona na celu zmniejszenie wielkości guza pierwotnego oraz ograniczenie wielkości i liczby ognisk przerzutowych. Kolejnym etapem będzie zabieg operacyjny, podczas którego nastąpi wycięcie guza z marginesem tkanek zdrowych, włożona endoproteza lub niestety całkowita amputacja nogi. Podanie chemioterapii jest konieczne również po zabiegu operacyjnym, tzw. chemioterapia adiuwantowa, pooperacyjna. Alanek będzie musiał również przejść Torakotomię ze względu na przerzuty mięsaka do płuc. Bardzo ważna jest ciągła rehabilitacja, aby jak najszybciej osiągnąć sprawność i powrót do zdrowia.

Niestety, koszty leczenia i rehabilitacji przewyższają nasze możliwości finansowe. Dlatego zwracamy się o pomoc, aby Alanek mógł jak najdłużej czerpać z najcenniejszego z darów od Boga – z życia.

Jeśli chcesz i możesz okazać pomoc Alankowi, przekaż darowiznę na konto Alanka w Fundacji.

Wszelkie wpłaty można kierować na konto:

Fundacja dzieciom „Zdążyć z pomocą”

Ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem: 37819 Jasiński Alan Brochów – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Podajemy też dane kontaktowe: edytajasinska@interia.eu

 

 

(MF)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA