Zamknij
REKLAMA

Otwarte place zabaw w Sochaczewie. Oblężenia nie ma

20:33, 03.06.2020 | Redakcja
Skomentuj
REKLAMA

Od 1 czerwca dwa miejskie place zabaw, w Karwowie i ogródek jordanowski przy al. 600-lecia, są otwarte. Obowiązuje przerwa techniczna od 13.30 do 14.00, w czasie której zabawki są dezynfekowane. Sprawdziliśmy dziś, jakim zainteresowaniem cieszy się największy z placów zabaw.

Pierwotnie otwarcie placów zabaw MOSiR planował na 6 czerwca, ostatecznie jednak zdecydowano się tego dokonać w Dniu Dziecka. W związku z lekkim przyspieszeniem drobne prace remontowe, również wymiana piasku, nadal trwają.

Sprawdziliśmy dziś, jak funkcjonuje największy nasz plac zabaw, czyli ogródek jordanowski przy al. 600-lecia. Biorąc pod uwagę, że szkoły i przedszkola są zamknięte, musimy stwierdzić, że obłożenia nie było. Podobnie jak płynu dezynfekującego, który MOSiR udostępnił użytkownikom przy wejściu (jak to bywa w naszym kraju, nie musiał długo czekać na amatora).

Jak poinformowała nas Renata Kubik, kierownik obiektów sportowych MOSiR, wszystkie zabawki na jordanku są dezynfekowane w czasie przerwy technicznej, która trwa od 13.30 do 14.00.

- Apelujemy do wszystkich użytkowników o zachowanie wszelkich środków ostrożności, o dezynfekowanie rąk, utrzymanie dystansu od innych, a jeśli to niemożliwe, założenie maseczki.

Zlokalizowana na terenie ogródka tężnia na razie jest nieczynna – czeka na przegląd techniczny, która ma być przeprowadzony niebawem.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA