Zamknij
REKLAMA

Park linowy zaprasza. Dla pierwszych gości specjalne promocje

10:46, 02.06.2020 | red.
Skomentuj
REKLAMA

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie podał datę otwarcia parku linowego. Obiekt zlokalizowany przy ulicy Chopina 101 zostanie oddany do użytku 6 czerwca o 10.00. Tego dnia, wszyscy zainteresowani spacerem po linach będą mogli skorzystać z promocji.  

Zarządcy obiektu zapewniają, że urządzenia parku linowego będą na bieżąco dezynfekowane. Jednorazowo z obiektu będzie mogło korzystać maksymalnie 24 użytkowników. W przyszłości limit ten będzie mógł być zwiększony do ponad 40. Dwóch instruktorów jednorazowo będzie dbało o bezpieczeństwo osób korzystających z obiektu. W parku zatrudnienie znalazło łącznie 7 instruktorów, w gronie których  się dwie panie.

Przypomnijmy, że park linowy powstał jesienią ubiegłego roku, jako zwycięski projekt Sochaczewskiego Budżetu Obywatelskiego. Park składa się z trzech tras.  Trasa zielona o średnim poziomie trudności liczy 81 metrów i jest zakończona 20-metrowym zjazdem tyrolskim. Najtrudniejsza, czerwona trasa ma 166 metrów długości i wyposażona została w 90-metrowy zjazd tyrolski. Na obie tej trasy będą mogły wejść osoby powyżej 8 roku życia (wszystkie osoby nieletnie będą musiały mieć zgodę osoby dorosłej).Trzeci element to „linowy park zabaw” dla dzieci złożony z dwunastu przeszkód położonych nisko nad ziemią, a korzystanie z niego nie wymaga zastosowania lin asekuracyjnych i będzie bezpłatne. Każdy z użytkowników zanim wejdzie na trasę zostanie odpowiednio przeszkolony.

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

MokMok

2 0

M. A. L. P. I. G. A. J.tylko tego w. Chodakowie brakowalo...w. Sochaczew ie jest juz wszystko. 13:40, 02.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA