ZWiK – Sochaczew dokonał zakupu fabrycznie nowej, małej koparki gąsienicowej wraz przyczepą do jej przewozu na potrzeby Działu Eksploatacji. Zakup koparki był przewidziany w wieloletnim planie rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych.
Koparka była długo wyczekiwanym sprzętem. Pozwoli Spółce na szybsze podejmowanie działań związanych nie tylko z usuwaniem awarii ale również w budowie przyłączy w szczególności na terenach prywatnych, gdzie duża koparka niestety nie mogła pracować z uwagi na swoje gabaryty.
Ta mała koparka umożliwi wykonanie przyłączy w trudno dostępnych miejscach.
Dostawa koparki została zrealizowana przez firmę WACKER NEUSON Sp. z o.o.
Wartość zamówienia wyniosła 170 612,07 zł brutto.
0 0
czemu taka droga ,kiedy ona się zwróci ,używana było kupić ,a zapomniałem firma bogata stać was.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz