Zamknij
REKLAMA

Starostwo powiatowe w Sochaczewie odwołuje kolejne imprezy

11:56, 25.03.2020 | Red.
REKLAMA
Skomentuj
Foto Rodzinny Rajd Rowerowy "Od Juniora do Seniora"

W związku z panującą epidemią koronawirusa wiele samorządów zdecydowało się odwołać większość imprez kulturalnych. Wczoraj informowaliśmy, że  burmistrz Sochaczewa Piotr Osiecki odwołał do 30 czerwca wszystkie imprezy w naszym mieście, w tym Dni Sochaczewa 2020. Taką samą decyzję podjęła również starosta Jolanta Gonta.

W związku z epidemią koronawirusa w tym roku nie odbędzie się wiele imprez kulturalnych i sportowych wśród których wymienić należy zaplanowany na 5 kwietnia kiermasz wielkanocny „Wielkanoc na Mazowszu”, który nieprzerwanie co roku odbywał się w Niedzielę Palmową w „Chabrowym Dworku” w Serokach Wsi. Nie odbędą się również Mazowieckie Targi Rolne i Przedsiębiorczości, które były zaplanowane na 26 kwietnia. Czerwcowy rodzinny rajd rowerowy „Od Juniora do Seniora”, który miał odbyć się 28 czerwca też zostaje odwołany.

Podjęte działania, są wynikiem szeregu decyzji rządu, dotyczących ograniczenia rozpowszechniania się koronawirusa w naszym kraju.

- Za wszelkie utrudnienia z tym związane bardzo przepraszamy mieszkańców. Jednak w trosce o Państwa zdrowie liczymy na wyrozumiałość- dodaje Starostwo Powiatowe w Sochaczewie.

[ZT]52693[/ZT]

 

(Red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

DemotywDemotyw

6 0

A co z wyborami? Jeżeli rajd rowerowy na świeży powietrzu pod konie czerwca zostaje odwołany. To chyba tym bardziej należy przesunąć datę wyborów. To doskonały test dla naszych sochaczewskich polityków, co jest dla nich ważniejsze, lojalność partyjna czy troska o suwerena. 13:09, 25.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

FiveFive

4 0

mogliby przy okazji odwołać siebie i mentora 18:16, 25.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UczestnikUczestnik

2 1

ojej, to nie będzie rajdu rowerowego, nie popedałujemy sobie, a to pech, tak fajnie się jedzie w grupie radośnie pedałując na świeżym powietrzu, ojej, oj jaka szkoda, ojej. 20:36, 25.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone