Zamknij
REKLAMA

Michał Szczygieł, Zuza Jabłońska, Felivers i inne gwiazdy dla Mai Kapłon w Teresinie

14:32, 02.12.2019 | M.F
Skomentuj
REKLAMA

Gmina Teresin oraz Teresiński Ośrodek Kultury zapraszają na koncert charytatywny dla Mai Kapłon. 14 grudnia na scenie GOSiR-u wśród gwiazd wystąpi zespół Felivers.

 

Społeczność Teresińskiego Ośrodka Kultury oraz całej gminy nie ustaje w organizowaniu akcji pomocy dla swojej mieszkanki Mai Kapłon. Wokalistka cierpi na skoliozę kręgosłupa, w ostatnim czasie pękł pręt w jej plecach, powodując ogromne dolegliwości. Maja od kilku tygodni jest przykuta do łóżka. Jedyną dla niej szansą jest operacja w Nowym Jorku, której koszt jest niestety ogromny – 5,5 miliona złotych.

W sobotę o godzinie 15.00 w hali widowiskowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Teresinie odbędzie koncert charytatywny dla Mai Kapłon. Na scenie wystąpią: Zuza Jabłońska, Michał Szczygieł, Natalia Zastępa, Amelia Andryszczyk, Ula Kowalska, Orkiestra OSP Kaski oraz zespół Felivers.

Uwaga! Obowiązują bilety wstępu w cenie 20 złotych (wpłacane do puszki), dochód z których w całości przekazany zostanie na leczenie Mai (organizatorzy uprzedzają, że nie będą wydawać reszty). Podczas koncertu prowadzone też będą licytacje oraz dowolna zbiórka do puszek. Start koncertu o godzinie 15.00.

Nie może was tam zabraknąć!

(M.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Dla Mai ?Dla Mai ?

4 2

Widzę kciuk w dół 11% ???? Jestem w szoku ktoś nie chce pomóc chorej ciężko dziewczynie??? Jeśli nie chcesz to po co otwierasz te stronę???? Nie wypowiadaj się i to jeszcze negatywnie. Wstyd!
10:12, 03.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA