Zamknij
REKLAMA

Tańce-hulańce w Klubie Seniora w Nowej Suchej

12:52, 02.12.2019 | GOPS Nowa Sucha
Skomentuj
REKLAMA

Za oknem jesień. Dni są coraz krótsze, a wieczory dłużą się niemiłosiernie, ale nie seniorom z gminy Nowa Sucha, którzy wiedzą, że na jesienną chandrę najlepsza jest zabawa. 26 listopada członkowie Klubu Seniora wzięli udział w spotkaniu muzyczno-tanecznym. 

 

Imprezę uświetnił występ uczniów ze Szkoły Podstawowej w Kozłowie Szlacheckim, którzy w zjawiskowych strojach przenieśli wszystkich w bajkowy świat. Po występie wszyscy goście zasiedli do stołu na wspólny posiłek dodający sił i kondycji, aby móc bawić się przy muzyce z lat młodości.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem seniorów, w końcu taniec to samo zdrowie – dostarcza energii i poprawia samopoczucie, co można było zaobserwować. W przewie między tańcami przeprowadzono konkursy z nagrodami, które rozbawiły wszystkich uczestników, jak i obserwatorów. Seniorzy do domów wrócili roztańczonym krokiem i w wyśmienitych nastrojach.

Spotkanie taneczne odbyło się w ramach projektu pn. „Stworzenie miejsca spotkań i świadczeń opiekuńczych w postaci Klubu Seniora dla osób starszych z Gminy Nowa Sucha Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020", Osi Priorytetowej 9: Wspieranie włączenia społecznego i walka z ubóstwem; Działania 9.2 Usługi społeczne i usługi opieki zdrowotnej; Poddziałania 9.2.1 Zwiększenie dostępności usług społecznych.

(GOPS Nowa Sucha)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA