Zamknij
REKLAMA

Trzy powiatowe konkursy rozstrzygnięte. Gala w kramnicach

15:36, 08.11.2019 | J.L
REKLAMA
Skomentuj

W kramnicach miejskich odbyło się podsumowanie trzech konkursów powiatowych, organizowanych przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 7 im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie. Na uroczystości oprócz uczniów pojawili się dyrektorzy i nauczyciele szkół, reprezentanci urzędu miasta i zaprzyjaźnionych instytucji. 

 

Galę otworzyła Nadia Czubacka ze Szkoły Podstawowej w Gawłowie  utworem "Uwierz, Polsko", za którego wykonanie zajęła pierwsze miejsce w VI Powiatowym Konkursie Piosenki Patriotycznej. Następnie wręczono nagrody i wyróżnienia w trzech konkursach: VI Powiatowym Konkursie Piosenki Patriotycznej, Powiatowym Patriotycznym Konkursie Plastycznym "Muzyką malowane" oraz VII Powiatowym Konkursie Ortograficznym "Ortoludek". 

 

WYNIKI VII Edycji Powiatowego Konkursu Ortograficznego ,,Ortoludek":

Klasy VII-VIII

I miejsce - Szymon Świderski, Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie Biskupim

II miejsce - Julia Gers, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie

III miejsce - Aleksandra Rutkowska, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lasocinie

III miejsce - Julia Duplicka, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Sochaczewie

WYRÓŻNIENIA: Nina Garbacz Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Władysława Jagiełły w Sochaczewie, Izabela Szymańska Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sochaczewie, Jakub Jesionek Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Kątach

Klasy V-VI

I miejsce - Maja Kuśmirek, Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie Biskupim

II miejsce - Julia Gala Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Sochaczewie

III miejsce - Michalina Kochanowska Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Sochaczewie

WYRÓŻNIENIA: Alicja Kucharska Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Sochaczewie

Komisja w składzie: Przewodnicząca: p. Agnieszka Padzik-Papierowska, Członkowie komisji: p. Emilia Więcek, p. Iwona Smus, p. Agnieszka Słubik - Woźnicka, p. Anna Flakowska

WYNIKI Powiatowego Patriotycznego Konkursu Plastycznego „Muzyką malowane”

KATEGORIA I – III

I MIEJSCE – NATALIA KOWALSKA – Szkoła Podstawowa Nr 1 Sochaczew

II MIEJSCE – WIKTORIA ŻAKOWSKA – Szkoła Podstawowa Nr 7 Sochaczew

III MIEJSCE – ANIELA KUSY – Szkoła Podstawowa Nr 3 Sochaczew

WYRÓŻNIENIA – JAN PAPIEROWSKI – Szkoła Podstawowa Nr 6 Sochaczew, KAMILA GAŁĄZKA – Szkoła Podstawowa Żuków, LIDIA NIEKRASZEWICZ – Szkoła Podstawowa Nr 6 Sochaczew

KATEGORIA IV-VI

I MIEJSCE – ANNA TRACZYK – Szkoła Podstawowa Nr 2 Sochaczew

II MIEJSCE – SZYMON WITTAN – Szkoła Podstawowa Nr 3 Sochaczew

III MIEJSCE – KINGA GNIWEK – Szkoła Podstawowa Nr 2 Sochaczew

WYRÓŻNIENIA – MARIA URBAŃSKA – Szkoła Podstawowa Kąty, ALAN BŁOŃSKI – Szkoła Podstawowa Żuków, JULIA GALA – Szkoła Podstawowa Nr 2 Sochaczew, OLIWIA SIEJKA – Szkoła Podstawowa Kąty

KATEGORIA VII - VIII

I MIEJSCE – PIOTR KAŹMIERCZAK – Szkoła Podstawowa Kąty

II MIEJSCE – JULIA OSTROWSKA – Szkoła Podstawowa Nr 2 Sochaczew

III MIEJSCE – ROBERT MARCINIAK – Szkoła Podstawowa Nr 1 Sochaczew

JURY KONKURSOWE: p. MONIKA BORUTA-SAŁACIŃSKA - przewodnicząca, p. KAROLINA MAJEWSKA, p. KATARZYNA MILCZAREK

WYNIKI VI Powiatowego Konkursu Piosenki Patriotycznej

KATEGORIA I – III

SOLIŚCI

I MIEJSCE – JAGODA KOCHAŃSKA – SP 7 SOCHACZEW – WOJENKO WOJENKO

II MIEJSCE – JULIA BOCHYŃSKA – SP TERESIN – MASZERUJĄ STRZELCY

III MIEJSCE – JULIA GŁAŻEWSKA – SP WYCZÓŁKI - WSPOMNIENIE

WYRÓŻNIENIA – ANNA ZYDLEWSKA – SP 6 SOCHACZEW – DESZCZ JESIENNY, BARTOSZ WINNICKI – SP KĄTY - ZOŚKA, ANTONI KRASUCKI – SP 4 SOCHACZEW – MARSZ MARSZ POLONIA

ZESPOŁY

I MIEJSCE – NIKOLA NOWAK, AGATA KOSIOREK, HANNA RUDNICKA – SP TERESIN – PAŁACYK MICHLA

II MIEJSCE – LENA BAGIŃSKA,  LARA WINNICKA - SP ŻUKÓW – MOJE POCHODZENIE

III MIEJSCE – ALEKSANDRA OSTROWSKA, ZUZANNA SZYMAŃSKA – SP 7 SOCHACZEW – PRZYBYLI UŁANI

KATEGORIA IV-VI

SOLIŚCI

I MIEJSCE – NADIA CZUBACKA – SP GAWŁÓW – UWIERZ POLSKO

II MIEJSCE – DOMINIK CIEŚLA – SP 4 SOCHACZEW – CHŁOPCY SILNI JAK STAL

III MIEJSCE – IGA KACPRZAK – SP 3 SOCHACZEW – JEŚLI NIE WRÓCISZ

WYRÓŻNIENIA – PAWEŁ KAMIŃSKI – SP SZYMANÓW – IDĄ LEŚNI, ANNA GANCARZ – SP GAWŁÓW – TANGO NA GŁOS…, GABRIELA WALKIEWICZ – SP KĄTY – PIECHOTA, BARBARA PLEBAN – SP 7 SOCHACZEW – POWRÓCISZ TU

ZESPOŁY

I MIEJSCE – KALINA STASZEWSKA, OLIWIA ZAGAJEWSKA, MAGDALENA BIELACZYC – SP TERESIN – HEJ HEJ UŁANI

II MIEJSCE – MICHAŁ WRONISZ, VIKTORIA KRUPA, MICHALINA KOCHANOWSKA - SP 3 SOCHACZEW – IDĄ LEŚNI

 III MIEJSCE – DOMINIK CIEŚLA, MAŁGORZATA WOJTKOWIAK,  MARCELINA STASIAK – SP 4 SOCHACZEW – DESZCZ JESIENNY                

KATEGORIA VII – VIII

SOLIŚCI

I MIEJSCE – AMELIA RATAJCZAK – SP 2 SOCHACZEW – KOLĘDA WARSZAWSKA

II MIEJSCE – BARBARA SŁUBIK – SP 7 SOCHACZEW – MIEJCIE NADZIEJĘ

III MIEJSCE – ALICJA KRASUCKA – SP 6 SOCHACZEW – JUŻ DOPALA SIĘ OGIEŃ BIWAKU

ZESPOŁY

I MIEJSCE – ZUZANNA GRZEGOREK, MIKOŁAJ BUDNER - SP KOZŁÓW BISKUPI – CISZA. MODLITWA KATYŃSKA

II MIEJSCE – MAJA BARCIAK, JULIA DUPLICKA – SP 2 SOCHACZEW – DESZCZ JESIENNY DESZCZ

 III MIEJSCE – KAMILA ŁUKASZEWICZ,  MARTA ŁUKASZEWICZ – SP 6 SOCHACZEW – ORZEŁ BIAŁY

 JURY: P. ANNA WRÓBLEWSKA, P. IWONA NIEMYJSKA, P. IZABELLA SZAJNWALD

 

(J.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone