W kramnicach miejskich odbyło się podsumowanie trzech konkursów powiatowych, organizowanych przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 7 im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie. Na uroczystości oprócz uczniów pojawili się dyrektorzy i nauczyciele szkół, reprezentanci urzędu miasta i zaprzyjaźnionych instytucji.
Galę otworzyła Nadia Czubacka ze Szkoły Podstawowej w Gawłowie utworem "Uwierz, Polsko", za którego wykonanie zajęła pierwsze miejsce w VI Powiatowym Konkursie Piosenki Patriotycznej. Następnie wręczono nagrody i wyróżnienia w trzech konkursach: VI Powiatowym Konkursie Piosenki Patriotycznej, Powiatowym Patriotycznym Konkursie Plastycznym "Muzyką malowane" oraz VII Powiatowym Konkursie Ortograficznym "Ortoludek".
WYNIKI VII Edycji Powiatowego Konkursu Ortograficznego ,,Ortoludek":
Klasy VII-VIII
I miejsce - Szymon Świderski, Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie Biskupim
II miejsce - Julia Gers, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie
III miejsce - Aleksandra Rutkowska, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lasocinie
III miejsce - Julia Duplicka, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Sochaczewie
WYRÓŻNIENIA: Nina Garbacz Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Władysława Jagiełły w Sochaczewie, Izabela Szymańska Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sochaczewie, Jakub Jesionek Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Kątach
Klasy V-VI
I miejsce - Maja Kuśmirek, Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kozłowie Biskupim
II miejsce - Julia Gala Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Sochaczewie
III miejsce - Michalina Kochanowska Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Sochaczewie
WYRÓŻNIENIA: Alicja Kucharska Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Sochaczewie
Komisja w składzie: Przewodnicząca: p. Agnieszka Padzik-Papierowska, Członkowie komisji: p. Emilia Więcek, p. Iwona Smus, p. Agnieszka Słubik - Woźnicka, p. Anna Flakowska
WYNIKI Powiatowego Patriotycznego Konkursu Plastycznego „Muzyką malowane”
KATEGORIA I – III
I MIEJSCE – NATALIA KOWALSKA – Szkoła Podstawowa Nr 1 Sochaczew
II MIEJSCE – WIKTORIA ŻAKOWSKA – Szkoła Podstawowa Nr 7 Sochaczew
III MIEJSCE – ANIELA KUSY – Szkoła Podstawowa Nr 3 Sochaczew
WYRÓŻNIENIA – JAN PAPIEROWSKI – Szkoła Podstawowa Nr 6 Sochaczew, KAMILA GAŁĄZKA – Szkoła Podstawowa Żuków, LIDIA NIEKRASZEWICZ – Szkoła Podstawowa Nr 6 Sochaczew
KATEGORIA IV-VI
I MIEJSCE – ANNA TRACZYK – Szkoła Podstawowa Nr 2 Sochaczew
II MIEJSCE – SZYMON WITTAN – Szkoła Podstawowa Nr 3 Sochaczew
III MIEJSCE – KINGA GNIWEK – Szkoła Podstawowa Nr 2 Sochaczew
WYRÓŻNIENIA – MARIA URBAŃSKA – Szkoła Podstawowa Kąty, ALAN BŁOŃSKI – Szkoła Podstawowa Żuków, JULIA GALA – Szkoła Podstawowa Nr 2 Sochaczew, OLIWIA SIEJKA – Szkoła Podstawowa Kąty
KATEGORIA VII - VIII
I MIEJSCE – PIOTR KAŹMIERCZAK – Szkoła Podstawowa Kąty
II MIEJSCE – JULIA OSTROWSKA – Szkoła Podstawowa Nr 2 Sochaczew
III MIEJSCE – ROBERT MARCINIAK – Szkoła Podstawowa Nr 1 Sochaczew
JURY KONKURSOWE: p. MONIKA BORUTA-SAŁACIŃSKA - przewodnicząca, p. KAROLINA MAJEWSKA, p. KATARZYNA MILCZAREK
WYNIKI VI Powiatowego Konkursu Piosenki Patriotycznej
KATEGORIA I – III
SOLIŚCI
I MIEJSCE – JAGODA KOCHAŃSKA – SP 7 SOCHACZEW – WOJENKO WOJENKO
II MIEJSCE – JULIA BOCHYŃSKA – SP TERESIN – MASZERUJĄ STRZELCY
III MIEJSCE – JULIA GŁAŻEWSKA – SP WYCZÓŁKI - WSPOMNIENIE
WYRÓŻNIENIA – ANNA ZYDLEWSKA – SP 6 SOCHACZEW – DESZCZ JESIENNY, BARTOSZ WINNICKI – SP KĄTY - ZOŚKA, ANTONI KRASUCKI – SP 4 SOCHACZEW – MARSZ MARSZ POLONIA
ZESPOŁY
I MIEJSCE – NIKOLA NOWAK, AGATA KOSIOREK, HANNA RUDNICKA – SP TERESIN – PAŁACYK MICHLA
II MIEJSCE – LENA BAGIŃSKA, LARA WINNICKA - SP ŻUKÓW – MOJE POCHODZENIE
III MIEJSCE – ALEKSANDRA OSTROWSKA, ZUZANNA SZYMAŃSKA – SP 7 SOCHACZEW – PRZYBYLI UŁANI
KATEGORIA IV-VI
SOLIŚCI
I MIEJSCE – NADIA CZUBACKA – SP GAWŁÓW – UWIERZ POLSKO
II MIEJSCE – DOMINIK CIEŚLA – SP 4 SOCHACZEW – CHŁOPCY SILNI JAK STAL
III MIEJSCE – IGA KACPRZAK – SP 3 SOCHACZEW – JEŚLI NIE WRÓCISZ
WYRÓŻNIENIA – PAWEŁ KAMIŃSKI – SP SZYMANÓW – IDĄ LEŚNI, ANNA GANCARZ – SP GAWŁÓW – TANGO NA GŁOS…, GABRIELA WALKIEWICZ – SP KĄTY – PIECHOTA, BARBARA PLEBAN – SP 7 SOCHACZEW – POWRÓCISZ TU
ZESPOŁY
I MIEJSCE – KALINA STASZEWSKA, OLIWIA ZAGAJEWSKA, MAGDALENA BIELACZYC – SP TERESIN – HEJ HEJ UŁANI
II MIEJSCE – MICHAŁ WRONISZ, VIKTORIA KRUPA, MICHALINA KOCHANOWSKA - SP 3 SOCHACZEW – IDĄ LEŚNI
III MIEJSCE – DOMINIK CIEŚLA, MAŁGORZATA WOJTKOWIAK, MARCELINA STASIAK – SP 4 SOCHACZEW – DESZCZ JESIENNY
KATEGORIA VII – VIII
SOLIŚCI
I MIEJSCE – AMELIA RATAJCZAK – SP 2 SOCHACZEW – KOLĘDA WARSZAWSKA
II MIEJSCE – BARBARA SŁUBIK – SP 7 SOCHACZEW – MIEJCIE NADZIEJĘ
III MIEJSCE – ALICJA KRASUCKA – SP 6 SOCHACZEW – JUŻ DOPALA SIĘ OGIEŃ BIWAKU
ZESPOŁY
I MIEJSCE – ZUZANNA GRZEGOREK, MIKOŁAJ BUDNER - SP KOZŁÓW BISKUPI – CISZA. MODLITWA KATYŃSKA
II MIEJSCE – MAJA BARCIAK, JULIA DUPLICKA – SP 2 SOCHACZEW – DESZCZ JESIENNY DESZCZ
III MIEJSCE – KAMILA ŁUKASZEWICZ, MARTA ŁUKASZEWICZ – SP 6 SOCHACZEW – ORZEŁ BIAŁY
JURY: P. ANNA WRÓBLEWSKA, P. IWONA NIEMYJSKA, P. IZABELLA SZAJNWALD
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz