Zamknij
REKLAMA

Zakończenie sezonu motoryzacyjnego w Gawłowie

17:10, 22.09.2019 | J.L
REKLAMA
Skomentuj

W niedzielę na terenie parku przy pałacu w Gawłowie, należących do Fundacji Ochrony Zabytków Mazowsza obyło się zakończenie sezonu motoryzacyjnego, którego organizatorem było Stowarzyszenie Sochaczewskie Fiaty 126P, na czele z Pawłem Piątkiem i Adamem Ząbczyńskim. 

 

Na terenie parku w Gawłowie miłośnicy motoryzacji mieli prawdziwą gratkę, ponieważ mogli podziwiać zgromadzone tam pojazdy. W większości były to "maluszki", ale nie zabrakło też innych aut i motocykli. W międzyczasie odbył się też rajd turystyczny po okolicy, w którym udział wzięli chętni kierowcy. Oprócz pokazu pojazdów przybyli goście mieli okazję spędzić czas ze swoimi pociechami na animacjach, dmuchanych zamkach czy układając klocki. Jak podkreślał Adam Ząbczyński:

- Dzisiejszy piknik motoryzacyjny pokazał nam, że mieszkańcy potrzebują tego typu rozrywki, dlatego też zamierzamy kontynuować podobne spotkania. To wszystko ma jednak pewien cel nadrzędny i jest nim pomoc podopiecznym z Domu Dziecka w Giżycach. Zaprzyjaźniliśmy się z tą placówką i cieszymy się, że możemy ją wesprzeć, bo przecież warto pomagać. 

Na pikniku pojawili się też druhowie z OSP Brochów, którzy uczyli zainteresowanych zasad udzielania pierwszej pomocy. Druhowie zaprezentowali również pokaz ratownictwa technicznego, czyli wycinanie elementów pojazdu celem wyciągnięcia z niego poszkodowanego. 

 

 

(J.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone