Zamknij
REKLAMA

Jarek Niedziela, nasz nauczyciel, po wypadku potrzebuje pomocy

12:59, 16.09.2019 | M.F
REKLAMA
Skomentuj

Nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Specjalnych w Erminowie, wcześniej długoletni nauczyciel tego przedmiotu w Szkole Podstawowej nr 1 i Gimnazjum nr 1 w Sochaczewie, trener piłki nożnej juniorów, komentator sportowy, rugbista, ratownik WOPR-u – Jarek Niedziela po wypadku potrzebuje naszej pomocy.

 

Zasłabł za kierownicą i uderzył w drzewo. Stało się to dokładnie 29 lipca br. Początkowo sytuacja wyglądała na dobrą. Mimo że Jarek Niedziela mocno uderzył głową w szybę samochodu, mimo że sam samochód uległ kompletnej dewastacji, nasz mieszkaniec zdołał wydostać się z pojazdu i jeszcze pomógł przestawić auto w bezpieczne miejsce.

Jego stan jednak pogorszył się w drodze do domu, trafił do szpitala, gdzie przeszedł ciężką operację. Na jaw wyszły wszystkie obrażenia: uszkodzenia narządów wewnętrznych, w tym pęknięcie wątroby, śledziony, obicie płuc, do tego liczne krwiaki.

- Po operacji lekarze nie dawali nam nadziei, pozostawał w śpiączce farmakologicznej.  W czwartej dobie nastąpiło zatrzymanie akcji serca i ostra niewydolność oddechowa. Do dnia dzisiejszego Jarek przebywa na oddziale intensywnej terapii, jego mózg jest niedotleniony i wymaga intensywnej specjalistycznej rehabilitacji – opowiada rodzina.

Jarek Niedziela, wieloletni nauczyciel w-fu w Szkole Podstawowej nr 1 i Gimnazjum nr 1, a ostatnio w Zespole Szkół Specjalnych w Erminowie, potrzebuje wsparcia finansowego, by mógł być leczony w specjalistycznym ośrodku rehabilitacji neurologicznej. Kolejki do oddziałów NFZ są zbyt długie, Jarek nie może czekać.

- Czym szybciej zostanie podjęta specjalistyczna pomoc, tym jest większa szansa na powrót Jarka do zdrowia. Całe swoje życie poświęcił pracy z dziećmi i pomaganiu innym. Dziś sam potrzebuje pomocy, o którą w jego imieniu prosimy. Pragniemy, by mógł do nas wrócić, by odzyskał sprawność – mówią Ela i córka Wiktoria.

Zbiórka dla Jarka Niedzieli prowadzona jest na portalu pomagam.pl. Podajemy link: https://pomagam.pl/rehabilitacjajarka?fbclid=IwAR30uKiKLTceMCWG2ruh24Bv9V1vc_x4V0hTFzzXcgQKKsI9dZWbJ_gxLcU

(M.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone