Zamknij
REKLAMA

Eko - Piknik Kampinos 2019 [ZDJĘCIA, RELACJA]

20:24, 08.09.2019 | B.S
REKLAMA
Skomentuj

Monika Ciurzyńska, wójt gminy Kampinos punktualnie o 19:00 powitała wszystkich którzy przybyli do Kampinosu, żeby bawić się na Eko-Pikniku 2019. Wśród atrakcji dużo dobrej muzyki, gry i zabawy na scenie, a także jedzenie, zabytkowe auta i wesołe miasteczko. Gwiazdami wieczoru tegorocznego wydarzenia są Papa D. i Boys. Nie zabrakło też wyjątkowych gości.

Wszyscy, którzy liczyli na atrakcje z pewnością z Eko-Pikniku muszą być zadowoleni. Duży wybór przekąsek, stoisk i kramów przyciągał odwiedzających. Wśród atrakcji nie zabrakło elementu ryzyka i wyzwania, jak na przykład drążek, który kusił wygraną. Tłum obserwował zmagania tych, którzy chcieli utrzymać się na własnych rękach przez określony czas. Dla najmniejszych i najmłodszych zwiedzających były stoiska z malowaniem buzi, dmuchańce, balony, trampoliny, wesołe miasteczko i przejażdżka kucykiem. 

Wśród osób, które pojawiły się na scenie aby oficjalnie rozpocząć Eko-Piknik 2019 pojawiła się pani wójt Monika Ciurzyńska, a także wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera. 

- To nie tylko dobra zabawa ale też okazja, żeby porozmawiać, powymieniać swoje poglądy. To jest Kampinos, piękne miejsce do życia niesamowita okolica. I dobrze, że takie miejsce potrafi integrować sąsiednie samorządy. Wszystkim tym, którzy podejmują się organizacji takich pikników, zwłaszcza Eko-Pikniku, życzę sukcesów i kibicuję bo to także ważny element naszej codzienności. Chodzi o to dbanie o ekologię - mówi wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera. 

- Uwielbiam ludzi, uwielbiam się bawić dlatego zależy nam na tym i z pasją organizujemy Eko-Piknik. Tym razem organizujemy go my, jako gmina Kampinos. Jak powiedział pan wojewoda, tego pikniku nie organizujemy dla siebie tylko dla wszystkich gości, także właśnie z sąsiednich gmin. Zawsze możemy usiąść porozmawiać i pobiesiadować i zatrzymać się w tym codziennym pędzie - mówi z uśmiechem Monika Ciurzyńska, wójt gminy Kampinos. 

Eko-Piknik w Kampinosie to jedna z dwóch imprez w niedzielny wieczór. Podobna, organizowana przez powiat warszawski zachodni, odbywa się w Julinku.

(B.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

halohalo

0 0

Dziennikarska powinność wymaga aby trochę szerzej opisać też tą niby konkurencyjną imprezę. Czyżby tylko Kampinos opłacał faktury dla tusochczew.pl ???? 21:52, 09.09.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

halo2halo2

0 0

Kampinos nie opłaca faktur dla tusochaczew 13:11, 10.09.2019


REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone