Zamknij
REKLAMA

Remont Chopina. Czekają na asfalt, łatwo nie jest

11:44, 22.08.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

- To już się zrobiła masakra. Do kogo mogę zadzwonić? Dziś zakopałem się w kałuży samochodem, a sąsiad dostawczym w nocy wpadł w dziurę i trzeba było koparki, żeby auto wyciągnąć – pisze do nas jeden z mieszkańców remontowanej ulicy Chopina.

 

To nie pierwsza skarga na uciążliwość związaną z remontem ulicy Chopina. Kilka miesięcy temu po interwencjach między innymi Adama Orlińskiego, wiceprzewodniczącego sejmiku mazowieckiego, firma wykonująca przebudowę zobowiązała się zaprowadzić na drodze porządek. Niestety, mieszkańcom nadal nie jest łatwo. W tej chwili najgorzej żyje się na odcinku od serwisu AGD do skrętu na Kolejową. Na szczęście nie wszędzie ulica wygląda tak samo. Bliżej centrum Chodakowa jest zdecydowanie lepiej, droga wieńczą nowe chodniki.

Biorąc pod uwagę czas trwania remontu, możemy napisać, że ten zbliża się ku końcowi. Zgodnie z planem – oby ten udało się zrealizować – we wrześniu Chopina zyska nowy asfalt, po czym przywrócony zostanie ruch kołowy na drodze. Wszystkie prace zakończyć się mają na przełomie października i listopada.

 

 

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

linulinu

8 0

Tu nawet początku nie widać, a o końcu dyskutujemy 🤣 12:29, 22.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RomekRomek

3 0

Ciężarówkę widać, błoto i nic więcej. Ekipa chyba korzysta z urlopu ? 15:28, 22.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

stefanstefan

2 0

jeszcze raz powtórze to co kiedys pisałem rozmawiałem ze znajomym w tym fachu i oni to powinni wykonać w 4 m-ce góra do pół roku a widać grzebać sie bedą i mają czas od stycznia do końca listopada ....PORAŻKA!!!!!!!!! 17:44, 22.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone