Zamknij
REKLAMA

Znamy datę otwarcia nowej Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie

12:15, 10.07.2019 | Red.
REKLAMA
Skomentuj

Wiemy już kiedy zacznie funkcjonować nowa komenda policji powiatowej w Sochaczewie. Informacji na ten temat udzielił w czasie dzisiejszej sesji wicestarosta powiatu sochaczewskiego, Tadeusz Głuchowski. Okazało się, że data otwarcia jest bliższa, niż mogłoby się wydawać. 

 

Podczas dzisiejszej sesji rady powiatu sochaczewskiego radna Wanda Dragan zadała pytanie o datę otwarcia nowej komendy powiatowej policji w Sochaczewie. Odpowiedzi udzielił wicestarosta, Tadeusz Głuchowski, który zdradził, że wydarzenie to będzie miało miejsce 26 lipca. Dodał też, że nie wiadomo, co stanie się z obecną siedzibą policji. 

Komenda jest już praktycznie gotowa do pełnienia swoich funkcji. Także z zewnątrz widać, jak zmieniła się w ostatnim czasie. Przystrzyżony trawnik i eleganckie ławeczki stanowią estetyczny element wykończenia.

(Red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone