Zamknij
REKLAMA

Palmy rekordzistki. Kolorowa mistrzyni Iwony, Oli i Darka

09:40, 15.04.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

Mieniło się od palmowych barw minionej niedzieli, w kościołach górowała tradycja. Nadal są mieszkańcy gotowi poświęcić wiele godzin, by stworzyć palmy wyjątkowe nie tylko w swoim wyglądzie, ale też w rozmiarze. W Sochaczewie również mieliśmy swoje rekordzistki. Jak ta Iwony, Oli i Darka.

 

Wspólne robienie wielkanocnej palmy może być czynnością niezwykle integrującą i dającą radość. Dają się jej ponieść niektóre, również sochaczewskie rodziny. Iwona i Darek oraz ich córka Ola przez trzy dni łączyli elementy swojej prywatnej rekordzistki, przy czym dziewczyny robienie cudnych, kolorowych kwiatków rozpoczęły znacznie wcześniej.

- Co roku robimy takie palmy, ale ta była największa. Śmieliśmy się z żoną, że to ostatni raz – opowiada Darek, ale pewnie co roku tak sobie obiecują, bo dodaje: - Gdybyśmy mieli robić w przyszłym roku, to bez traktora się nie obędzie. Tę ledwo udało nam się przewieźć.

Ich mistrzyni łącznie z górą montowaną pod kościołem miała 4 metry. Jak widzimy na zdjęciach z kościoła, rywalek nie brakowało.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone