Zamknij
REKLAMA

Droga Śladów - Sochaczew. Tu będzie rondo

14:01, 11.04.2019 | Wach
REKLAMA
Skomentuj

Na ostatniej sesji Rady Gminy, która odbyła się 10 kwietnia, postanowiono dokonać zmian w budżecie gminy, które umożliwią udzielenie pomocy Mazowieckiemu Zarządowi Dróg Wojewódzkich. Polegać ona będzie na przygotowaniu i przekazaniu MZDW dokumentacji technicznej i geodezyjnej na rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 705 w zakresie odwodnienia drogi oraz pozostałych obiektów i urządzeń wchodzących w skład pasa drogowego na odcinku od skrzyżowania w Plecewicach do skrzyżowania w Malanowie.

 

Jest to zmiana, a właściwie rozszerzenie wcześniejszych planów, gdyż obecne przewidują oprócz już zakładanych (głównie odwodnienia zakrętu w Konarach) budowę na skrzyżowaniu w Malanowie nowego ronda. Skrzyżowanie to przez swoje usytuowanie jest uznawane za bardzo niebezpieczne i pomimo istniejącego tam ograniczenia prędkości i ustawionego lustra dochodzi tam często do wypadków.

Należy teraz liczyć na to, że po szybkim przygotowaniu dokumentacji do prac przystąpi także Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich, który jest głównym inwestorem całego remontu tej drogi na odcinku Śladów – Sochaczew. A przypomnijmy, że w ciągu tej trasy w samym Sochaczewie po modernizacji ulicy Wyszogrodzkiej w ubiegłym mroku wykonano ulicę Chodakowską a aktualnie modernizowana jest ulica Chopina.

 

(Wach)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (2)

RomekRomek

7 2

Mam nadzieję, że sochaczewski poseł nie będzie miał wpływu na patrona planowanego ronda. 10:25, 12.04.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

NieNie

2 1

Chyba nie ten z brochowa wojt to swój jest chlop to nie pozwoli na jakiegos patrona z pisu a maleckiego ministranta już tu nie będzie wtedy to jiz będzie brał hajs z brukseli walcząc o nasz interes i nie w głowie mu beda jakieś ronda już za drogi wtedy będzie haha 22:02, 12.04.2019


REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone