Zamknij
REKLAMA

Zepsuta sygnalizacja i ścieżka pod śniegiem na Kampinoskiej

11:47, 12.01.2019 | J.L
REKLAMA
Skomentuj

Zepsuta od dwóch miesięcy sygnalizacja świetlna i zasypana śniegiem ścieżka rowerowa skłoniły naszą Czytelniczkę do podzielenia się z nami sytuacją na ulicy Kampinoskiej w gminie Teresin.

 

Zima co roku sieje popłoch wśród kierowców i innych użytkowników dróg. Nie bez powodu, mimo że opady śniegu nie są obecnie tak intensywne, jak kilka czy kilkanaście lat temu, wciąż nastręczają wielu problemów. Nie wszystkie udaje się rozwiązać. Z taką sytuacją mamy do czynienia chociażby na ulicy Kampinoskiej w gminie Teresin, o czym informuje nas Czytelniczka, z prośbą o interwencję,  a w zasadzie o dwie interwencje, bo Kampinoska zdaje się być zapomniana nie tylko przez pługopiaskarki:

- Proszę was o pomoc. Od 2 miesięcy zgłaszam do zarządcy drogi problem z oświetleniem drogowym na ul.Kampinoskiej (gm.Teresin), gdzie do dnia dzisiejszego awaria nie została usunięta. Drugi problem polega na ścieżce rowerowej, która biegnie wzdłuż tej drogi. Ścieżka ta jest cała zasypana śniegiem, a dzieci, które zmierzają do pobliskiej szkoły, bądź rowerzyści, muszą poruszać się pasem drogowym. Pługopiaskarki, które obsługują tę drogę, tylko sypią, a pługi mają podniesione w górę. Sprawa również zgłaszana do zarządcy, bez efektu

- pisze do nas Czytelniczka. Na dowód złej sytuacji drogowej na wspomnianej ulicy, załącza wymowne zdjęcia.

 Zdajemy sobie sprawę, że potrzeb jest wiele, a możliwości są ograniczone, ale mamy nadzieję, że publikacja tekstu i fotografii przyspieszy działania zarządcy drogi.

 

 

 

(J.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

CorrectCorrect

2 0

Sygnalizacja to nie oświetlenie................ 21:59, 12.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone