Zamknij
REKLAMA

Sesje Rady Gminy Teresin w Dworcu To.Kultura

16:26, 04.12.2018 | J.L
REKLAMA
Skomentuj

4 grudnia odbyła się sesja Rady Gminy Teresin, a pod koniec jak to bywa zgromadzeni mieli możliwość wniesienia wolnych wniosków. Skorzystał z tej formy wypowiedzi radny Hubert Konecki wnosząc o przeniesienie obrad do Dworca To.Kultura. 

 

Pod koniec sesji Rady Gminy Teresin jeden z radnych, Hubert Konecki zwrócił się z zapytaniem do wójta czy nie udałoby się przenieść obrad sesji do budynku Dworzec To.Kultura. Zapewne mówiąc to miał w pamięci pierwszą sesję rady gminy nowej kadencji, która odbyła się właśnie budynku Dworca To.Kultura.

- Panie wójcie, może udałoby się coś podziałać w kwestii miejsca naszych obrad. Przenosząc je na Dworzec To.Kultura byłoby nam wszystkim wygodniej.

Okazało się, że wójt zdążył podjąć w tym temacie działania:

- Wiadomo, że warunki w budynku dworca są nieporównywalne do tych, które panują tutaj. Chcieliśmy to zrobić nawet dzisiaj, ale Teresiński Ośrodek Kultury organizuje dziś wydarzenie, które było planowane wcześniej i kolidowałoby z naszą sesją. Jest zgoda pana dyrektora, żeby wszystkie sesje obecnej kadencji odbywały się w Dworcu To.Kultura. Będziemy ustalać terminy sesji tak, aby nie kolidowały z wydarzeniami organizowanymi w Dworcu To.Kultura.

(J.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone