Zamknij
REKLAMA

Jarmark w Gawłowie 2018: czuć, że idą świętą

15:06, 02.12.2018 | MF
REKLAMA
Skomentuj

Czuć, że idą święta. Jarmark Adwentowy w Gawłowie ponownie napachnił i wprowadził wszystkich w bożonarodzeniową atmosferę. Od rana do tutejszej szkoły podstawowej licznie przybywają mieszkańcy, chętni wprowadzenia się w ten klimat, a także skosztowania smakołyków, obejrzenia, ale też nabycia przede wszystkim świątecznych ozdób autorstwa lokalnych rękodzielników.

 

Jarmark Adwentowy w Gawłowie na dobre wpisał się w kalendarz świątecznych imprez na terenie naszego powiatu. Kiermasz zorganizowany pod patronatem wójta Mirosława Orlińskiego wspólnie przez sołectwo Altanka, Szkołę Podstawową w Gawłowie przy szczególnym udziale dwóch absolutnie oddanych sprawie kobiet: radnej Agnieszki Offerczak – Ciury i artystki Beaty Szustkiewicz, cieszy się dużą popularnością mieszkańców.

Do odwiedzenia Gawłowa zachęcają liczne stoiska jarmarkowe, na których możemy znaleźć przede wszystkim ozdoby świąteczne, ale nie tylko, również naturalne miody i wędliny. Szczególnego klimatu dodają stajenka z żywymi zwierzętami, konkurs kolęd i pastorałek oraz dwa konkursy pierniczkowe. Kto jeszcze tam nie był, zapraszamy – impreza potrwa do 17.00.

(MF)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

WłodekWłodek

0 0

Było pięknie :) brawa dla organizatorów. 20:57, 02.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone