Zamknij
REKLAMA

Power Play, jadło za darmo i terroryści na dożynkach w Młodzieszynie

12:46, 12.09.2018 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

Na tegorocznych Dożynkach Powiatowych w Młodzieszynie, poza tradycyjnymi stoiskami i obrzędami, występami uzdolnionych mieszkańców, zobaczymy gwiazdy disco polo i pocieszymy się kilkoma nowościami, na przykład wiejskim jadłem za darmo, wesołym miasteczkiem czy pokazem, jak ująć terrorystę.

 

Na święto plonów powiatu sochaczewskiego zapraszają starosta Jolanta Gonta i wójt Monika Pietrzyk. Odbędzie się ono w najbliższą niedzielę 16 września w Młodzieszynie. Na gości czeka mnóstwo dożynkowych atrakcji. Poza tradycyjnymi stoiskami i obrzędami oraz konkursami i występami na scenie, będzie też kilka nowości.

- Taką nowością będą niewątpliwie warsztaty pieczenia chleba, które powinny przyciągnąć szczególnie dzieci – wylicza Sylwia Seklecka ze Starostwa Powiatowego. - Na zainteresowanych będzie czekać stoisko militarne przygotowane przez Związek Strzelecki Strzelec, gdzie zobaczymy repliki broni. Dodatkowo związek wykona pokaz „Jak ująć terrorystę”. Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy wesołe miasteczko. Będą dmuchane zjeżdżalnie, eurobungee, byk rodeo, kucyki. Atrakcyjną nowością będzie też fotobudka.

Podczas dożynek będzie też można pobiesiadować. Organizatorzy zapraszają do ogródka gastronomicznego, gdzie tradycyjnie na głodnych czekać będzie darmowa grochówka i po raz pierwszy wiejskie jadło – również za darmo – przygotowane przez lokalnego wytwórcę.

Na pewno sporą zachętą do wzięcia udziału w dożynkach są zaplanowane na wieczór koncerty zespołów Magnum, Extazy oraz gwiazdy wieczoru grupy Power Play.

 

Pełen program dożynek podajemy TUTAJ

(Redakcja)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone