Zamknij
Promuj to ogłoszenie

DLA NASZEGO KLIENTA W NIEMCZECH POSZUKUJEMY KIEROWCÓW C+E

Data dodania: 2024-10-11 14:38:01 ID: 13826

505 Pokaż numer [email protected]

zdjecie ogloszenia

Opis stanowiska:
• praca w charakterze kierowcy kat. C+E dla dużej firmy transportowej w Niemczech,
• kierowanie pojazdem i dostarczanie towarów pod wskazane adresy,
• pomoc w załadunku i rozładunku samochodu.

Wymagania:
• prawo jazdy kat. C+E,
• doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych,
• karta kierowcy,
• dobra znajomość języka polskiego,
• aktualne badania psychotechniczne.

Mile widziane
• własny samochód na dojazdy do Niemiec.

Oferujemy:
• pracę w systemie 2/1 lub w 1-2 tygodniowych dalekobieżnych trasach,
• stawka miesięczna 2300-2450 euro brutto (w zależności od systemu),
• diety do 28 euro netto dziennie,
• premia za styl jazdy do 220 euro brutto,
• dodatek nocny 8,50 euro netto za 24h nieobecność,
• premia za obecność: 9 euro za 24h nieobecność,
• dodatek weekendowy: 30 euro brutto za sobotę, 50 euro brutto za niedzielę,
• dodatek za pracę w święta: 75 euro netto za nieobecność w domu,
• 2 razy w roku premia roczna,
• Karta Ticketplus: 44 euro netto miesięcznie,
• elastyczny termin rozpoczęcia pracy - im szybciej wyjedziesz tym szybciej zaczniesz zarabiać,
• 25 dni płatnego urlopu w ciągu roku,
• Niemiecka umowa zawarta bezpośrednio w Niemiecką firmą,
• praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Administratorem danych jest HR Navigator, HR Now z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96 oraz HR Creator z siedzibą w 30-390 Kraków, ul. Zawiła 69. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.
HR Now jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 24977.
HR Creator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 14997.

Prosimy o dopisanie następujących klauzul:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator, HR Now oraz HR Creator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.