Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Energop Sp. z o.o. Wydawca Magazynowy

Data dodania: 2024-08-20 19:24:57 ID: 13497

[email protected]

zdjecie ogloszenia

Firma ENERGOP SPÓŁKA Z O.O. jest długoletnim doświadczonym dostawcą wysokiej klasy wyrobów rurociągowych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla przemysłu petrochemicznego, chemicznego oraz energetycznego w kraju i za granicą.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Wydawca Magazynowy
Miejsce pracy: Sochaczew

Opis stanowiska:
1. Przyjmowanie dostaw materiałów, weryfikacja zgodności z dokumentacją WZ.
2. Kompletacja materiałów na podstawie otrzymanej dokumentacji.
3. Bieżąca kontrola stanów magazynowych.
4. Przygotowanie materiałów do wysyłki.

Wymagania:
1. Gotowość do pracy dwuzmianowej 6:00-14:00, 14:00-22:00
2. Zaangażowanie,
3. Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego.
4. Mile widziana podstawowa znajomość obsługi komputera.
5. Dbałość o stanowisko pracy oraz powierzony sprzęt.

Oferujemy:
1. Stabilną i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
2. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
3. Wynagrodzenie zasadnicze plus premia uznaniowa,
4. Pakiet benefitów - opieka medyczna, „ wczasy pod gruszą”, zniżki pracownicze, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected] z dopiskiem w tytule Wydawca Magazynowy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Energop Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczewie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2018. 1000 z dnia 24.05.2018)”.

KLAUZULA INFORMACYJNA
1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Energop Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczewie (96-502) przy ul. Inżynierskiej 32, adres e-mail: [email protected], telefon: +48 46 863 97 00
2. Administrator powołał Inspektora ochrony danych osobowych, z którym mogą się Państwo skontaktować pod adresem e-mail: [email protected]
3. W celu zapoznania się z szerszą informacją w zakresie przetwarzania Pana/Pani danych osobowych prosimy skorzystać ze strony www.energop.com.pl zakładka: Polityka prywatności.