Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Specjalista/Starszy Inspektor/Inspektor ds. BHP

Data dodania: 2024-07-24 07:13:18 ID: 13306

885 Pokaż numer [email protected]

Firma MUD Jolanta Kęsicka poszukuje pracowników na stanowisko: Specjalista/Starszy Inspektor/Inspektor ds. BHP
lokalizacja PŁOCK- Zakłady Petrochemiczne.
Zakres obowiązków:
· nadzór nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP i ppoż.,
· prowadzenie szkoleń wstępnych okresowych oraz dodatkowych z zakresu BHP,
· przygotowanie i nadzór nad dokumentacją BHP i ppoż.,
· współudział w tworzeniu i aktualizacji dokumentacji na budowie (IBWR, PLAN BIOZ, plany podnoszenia, ocena ryzyka dla zadania itp.)
Wymagania:
· wykształcenie kierunkowe BHP
. znajomość języka angielskiego to bardzo duży atut
· komunikatywność i umiejętność współpracy w grupie.
Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
- przyjazną atmosferę pracy
CV prosimy wysyłać na adres e-mail: [email protected]
w temacie proszę wpisać: Specjalista ds. BHP- lokalizacja PŁOCK