Sochaczewski Bieg od Bałtyku do Tatr: wystartowali o 11.11

18:02, 11.11.2018 Redakcja Aktualizacja: 18:23, 12.11.2018

W niedzielę 11 listopada odbył się bieg Od Bałtyku po Tatry. Start i meta miały miejsce na placu Kościuszki. Jako pierwsi pobiegły dzieci dzieci do lat 7, które miały do pokonania dystans 250 metrów. Punktualnie o 11.11 na starcie stanęli dorośli, którzy ulicami Sochaczewa pokonali 2500 metrów. Imprezę otworzył Dariusz Dobrowolski, wiceburmistrz Sochaczewa, który na mecie wręczał pamiątkowe medale i puchary. Tuż przed startem OPEN w niebo zostały wypuszczone balony w biało-czerwonych kolorach. Dodatkowo każdy, kto przybył dziś na Plac Kościuszki otrzymał pamiątkowy kotylion upamiętniający 100-lecie Odzyskania Niepodległości.

W kategorii dzieci do 7 lat najszybciej pobiegł Maciej Jaworski wśród chłopców i Hania Bolczak wśród dziewczynek. W kategorii OPEN zwyciężył Mateusz Zaręba, a wśród kobiet Weronika Lewandowska