Zamknij

Sochaczew tańczy zumbę

21:40, 09.08.2018 | P.S
REKLAMA
Skomentuj

Jak co roku latem Sochaczewianie mają okazję ćwiczyć zumbę na wzgórzu zamkowym. W trzy kolejne czwartki sierpnia w otoczeniu ruin zamku każdy ma okazję bezpłatnie poćwiczyć z profesjonalnym instruktorem.

Pierwsze zajęcia w tym roku odbyły się w czwartek 9 sierpnia. Pod okiem Ewy Osińskiej w rytm latynoskiej muzyki ćwiczyło około 50 osób. Jak zaznacza w rozmowie z tusochaczew.pl instruktorka zumba to sport dla każdego. W tańcu ukryte są ćwiczenia, które w przyjemny sposób pozwalają poprawić kondycję i spalić kalorie. Jedna sesja zumby pozwala na spalenie około 600 kcal dodaje Ewa Osińska. Ponadto ćwiczący nie są dzieleni na początkujących i zaawansowanych. Wszyscy ćwiczą razem.

Kolejne zajęcia na zamku odbędą się 16 i 23 sierpnia o godzinie 19.

(P.S)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone