Zamknij

XXI Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie

10:43, 09.08.2018 | P.S
REKLAMA
Skomentuj

Lato w pełni, ale w Iłowie, jak co roku, trwają już przygotowania do imprezy, która symbolicznie pożegna lato i wakacje. Tegoroczne, już XXI Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie odbędzie się 30 sierpnia na stadionie w Iłowie.

Impreza ta, na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń muzycznych naszego regionu. Nie powinno to nikogo dziwić, bo co roku na koncercie pojawiają się tak polskie, jak i zagraniczne gwiazdy muzyki disco. W ubiegłym roku gwiazdą imprezy był Danzel. W tym roku na scenie XXI Wielkiego Pożegnania Lata w Iłowie wystąpią: Classic, After Party, CamaSutra, ZajeFajni, WEEKEND, MARKUS P, BOYS, Extazy, Exaited, TOP GIRLS, Jorrgus, MaxxDance, Zespół News, Claudi, E-maill, Naspawani, Formacja M-Power. Gwiazdą imprezy będzie natomiast Capitan Jack. Dodatkowo Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie będzie okazją do świętowania dziesięciolecia zespołu Masters oraz dwudziestopięciolecia grupy Milano.

Bilety są dostępne w przedsprzedaży w cenie 20 zł i 30 zł w dniu imprezy.

Na zdjęciu tytułowym ubiegłoroczny koncert.

REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone