Sport, rodzinna atmosfera, muzyka, coś na ząb i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych – tak w dużym skrócie można opisać tegoroczne Powitanie Lata w Nowej Suchej. Coroczna impreza organizowana na boisku Promyka Nowa Sucha ponownie przyciągnęła licznych mieszkańców gminy oraz gości z okolicznych miejscowości. Przez wiele godzin uczestnicy mogli korzystać z bogatego programu artystycznego, sportowego i rekreacyjnego przygotowanego przez organizatorów. Byliśmy tam również my. Tegoroczne Powitanie Lata w Nowej Suchej rozpoczęło się w sobotę (27 czerwca) o godzinie 15.00. Organizatorzy od samego początku zadbali o wyjątkową atmosferę, a mimo upałów stadion Promyka szybko wypełnił się całymi rodzinami, bo to właśnie rodziców z dziećmi zjawiło się tego dnia najwięcej. Nie oznacza to jednak, że rozpoczynających wakacje nie przywitała młodzież, która również w grupkach chętnie wybrała się na to wydarzenie.
2026-06-27 16:02:00