Promuj to ogłoszenie

INFORMATYK

Data dodania: 2019-11-05 08:43:08ID: 3944

bieniewo@pago.net.pl

Chłodnia PAGO Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko Informatyk.
Miejsce pracy: woj. mazowieckie, oddziały w Bieniewie-Parceli i Gnatowicach Starych.
Zatrudnienie: umowa o pracę, pełen etat, system 1-zmianowy: pon. ? pt. 8.00-16.00.
Zapewniamy:
? stałe zatrudnienie w firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej;
? atrakcyjne wynagrodzenie;
? po 3-miesięcznym okresie próbnym ? dodatkowy, atrakcyjny system premiowy;
? komfortowe warunki pracy i przyjazną atmosferę;
? system szkoleń wewnętrznych i wsparcie mentorskie;
? możliwość rozwoju kompetencji poprzez udział we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań;
? niezbędne narzędzia pracy.
Obowiązki:
? dbanie o ciągłość pracy sprzętu teleinformatycznego;
? analizę i pomoc przy usuwaniu zgłoszonych błędów;
? wsparcie techniczne dla użytkowników.
Oczekiwania:
? 3 lata doświadczenia w dziale IT;
? praktyczna wiedza z obszaru IT;
? znajomość produktów Microsoft Windows/Office;
? znajomość zarządzania serwerami z Windows Server 2012, 2016;
? umiejętność zarządzania sieciami LAN/WAN/Wi-Fi;
? mile widziana podstawowa znajomość usług katalogowych (Microsoft ActiveDirectory);
? wykształcenie minimum średnie (informatyczne);
? mile widziana znajomość transakcyjnego języka SQL;
? podstawowa znajomość języka angielskiego;
? prawo jazdy kategorii B.
CV prosimy kierować na adres e-mail: b.burzykowski@pago.net.pl