Zamknij
REKLAMA

Promuj to ogłoszenie

Magazynier bez uprawnień

Data dodania: 2019-10-09 09:10:26ID: 3825

609Pokaż numermagdalena.gasiorowska@interimax.com

INTERIMAX jest częścią grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.
Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako: MAGAZYNIER

Praca jaką mam do zaoferowania w Sochaczewie polega na kompletowaniu towaru ze skanerem. Umowa zlecenie. Stawka 16 brutto/h plus premie do 500 zł brutto. Praca w godzinach 6-14 od poniedziałku do piątku i 22-6 od niedzieli do czwartku włącznie
Możliwość podjęcia pracy tylko w systemie nocnym od niedzieli do czwartku włącznie (po tygodniowym szkoleniu od 6 do 14)


Jeśli jesteś zainteresowany ofertą ? APLIKUJ DO NAS!
NAPISZ SMS- ODDZWONIMY DO KAŻDEGO
Zanim prześlesz CV zapoznaj się z poniższą informacją:
Przyjmuję do wiadomości, że:
1.Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków.
2.Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3.Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4.Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5.Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6.Podanie danych jest dobrowolne.


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone